Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy Kádár...

Az hogy lehet, hogy Kádár elvtársat annyira szerette a magyar nép, hogy még testőrök nélkül is közéjük mert menni és senki nem bántotta?

Figyelt kérdés

Bezzeg Orbán testőrökkel, meg a TEK-kel sem mer kimenni az emberek közé. A Gyurcsányit is leköpték. Orbánt is le fogják még.


A képek nem hazudnak.


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


2017. ápr. 2. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Nekem a kommentedből annyi jött le, mintha a szovjet blokk összeomlása egy katasztrófa lett volna.
2017. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:

" 66% megint kiválóan megértetted miről bazseválok itten... De nem baj mielőtt megibt elaszondjátok hogy ne személyeskedjek most alszok, és majd holnap reogálok erre. Rendicsek?"


Már rég elbuktad a vitát, szóval tök mindegy innentől, hogy mit csinálsz.

2017. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
47%
Ja jó, akkor nem is írok. :-D Akkor már mindegy. Legalább nem fárasztom magam.
2017. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 Pro Patria ***** válasza:
100%

"Most gyakorlatilag nem kritizáltad a Numerus Clausust, inkább relatívan tekintve írtál róla. Most akkor zendítsek rá hogy "A Pro Patria nem fasiszta csak a Numerus Clausus az rendben van, mert Amerikai minta."?"

- Nem, egyáltalán nem ezt írtam. Belehazudsz nem ott lévő tartalmat szavaimba, hogy kikezdhetőbbé tedd.


Én azt írtam, a valóságot hamisító állítás az "Európa első zsidótörvénye" megnevezés, és az erre való hivatkozás, mint érv.

Lévén, sem "zsidótörvény" nem volt, sem "első", gyakorlati alkalmazását tekintve.


Annyit takart, hogy minden magyarországi nemzetiség egyforma arányban legyen jelen a felsőoktatásban. Ahogyan a hadi behívóknál is az egyenlő terhelés elve érvényesült, vagyis nem "szemetelte ki" az ország magát a nemzetiségekből.

Ez tehát a jogok és a kötelezettségek terén is megnyilvánuló felfogás volt.

Nem elegáns a mai viszonyok között elhelyezve ez a származás szerinti elosztás, és nem az individum egyedi mérlegelése, de nem fasizmus, vagy ha igen, akkor a liberális szellemiségűektől megfogalmazott női kvóta a törvénykezésben, hiszen ott is véletlenszerű születési tulajdonság, és nem az egyéni képességek juttatnak valamihez, ami szerintem hibás megközelítés.

A fasizmus mégis ezen köröktől kerül odavetésre gyakorlatilag bárki felé, pedig az elv ugyanaz.


"Vajon mért választottam a végére az anyázást.... :-)?"

- Nem tudom. Normálisan sosem kellene "ezt választani".

2017. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
47%

Pro Patria tudom. Értettem hogy erre gondolsz ezt takarja a mondat. Így van ha akarom akkor megforgatom úgy hogy tulajdonképp nem módosítom de lelehet fasisztázni már tőle. Már megbocsáss ezzel pont azt akartam visszájára fordítani amit pl te alkalmazol. Ugyanezt csináltad megforgattad amit mondtam (különben már Isten tudja mikor de látom megmaradt :-) ) és könnyűszerrel szánalmas terelő komcsinak mutatni engem. Nem ugyanaz? Há nem? Há de.

Holott semmi okom gondolni hogy izé, terelős újnyilas vagy. De hosszú.



Normálisan igen, semmi nem indokolja, csak pont ez lehetett egy oka a mi szituációnkban hogy belefordultam.... :-)

2017. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
54%
Wow, micsoda filozofálás megy itt :-)
2017. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
47%
Na most mond meg Robgros hova el nem jutunk. :-D Tiszta hullagyalázás már nem?
2017. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy a kérdés trollkodásnak tűnik, szép számban jött rá válasz :D
2017. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
47%
Hát van ennél szebb... ? :-DD
2017. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Van. Megnézni, mekkora önelégült vigyort vág le a kérdező XD
2017. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!