Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki ha a CEU...

Van olyan, aki ha a CEU kiköltözik Ausztriába, akkor ő is elhagyja az országot?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen azért, mert a CEU-n akart volna tanulni, hanem mert az utolsó csepp volt ez neki a pohárban, és úgy látja, hogy nagyon-nagyon rossz irányba mennek a dolgok itthon.

2017. ápr. 6. 20:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

"...a te szerződésed, mi közöm hozzá?"


Akkor minek pofázol bele? :)

2017. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

Én akkor is elhagyom, ha a CEU marad.

Félek, hogy néhány év múlva már nem tudok csak úgy lelépni innen, mert a Ducénak eszébe jut, hogy valahogy csak meg kellene már állítani a jobbágyok szökését.

2017. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%
Öcsi, a Ceun megnéztem ilyen mesterszakok vannak, hogy nemzetközi kisebbségvédelem vagy humanitárius együttműködés, ezek önmagukban nem sokat érnek, de persze tanulmányi kiegészítésnek nagyon jók, ha valaki pl elvégzi a nemzetközi gazdálkodást a Corvinuson mesterben vagy LLm üzeleti vagy nemzetközi jogot. Ahogy írtam kiegészítő tanulmánynak nagyon érdekes lehet, de magyarázd meg, hogy akik sziplán a Ceun elvégzik valamelyik szak egyikét belőlük leszenk a jövendőbeli professzoruk, meg akikért minden cég kapkod.
2017. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
19%

"Akkor minek pofázol bele? :)"


Mert Magyarországon az egy főre jutó hülyék száma kettő, és ez egyre inkább káros a nemzetgazdaságra.


Kérdező, neked pedig mondtam, hogy nyugodjál le. Hány mérnököt, informatikust, orvost, alkalmazott matematikust képeznek a ceún?

Nincs több kérdésem.

2017. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Mert Magyarországon az egy főre jutó hülyék száma kettő, és ez egyre inkább káros a nemzetgazdaságra."


Na látod, ez igaz. :) Te vagy az egyik, mert hülyeségeket beszélsz, én meg a másik, mert válaszolok a sok hülyeségre amit írsz. :))

2017. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Matekból van mesterképzés és PhD is a CEU-n

IT menedzsment mesterszak van

Vannak IT-s beálítottságú közgazdaságtani szakok, amik Big Datával, Data Science-el, adatbázis programozással foglalkoznak, nézz utána a dolgoknak

2017. ápr. 7. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!