Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa ez az állítás?

Csak nekem furcsa ez az állítás?

Figyelt kérdés

Egyik fideszes haverom azt mondta,hogy a vasárnapi CEU tüntetésre 20 ezer embert hozatott haza repülőgéppel Soros,de előtte azt mondta haverom,hogy alig voltak tizeren a tüntik.

Most akkor mi van? :D


2017. ápr. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
10 ezren közülük inkább romkocsmáztak.
2017. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét állítás baromság. Nem azért mert ellentmondanak egymásnak, hanem azért, mert

1. Mi a tosznak hozatna Soros külföldről embereket, ha a Fővámon lévő kocsmából is toborozhatott volna? Ráadásul ekkora repülőgépforgalom nem tűnt fel senkinek, mondjuk Ferihegyen?:D

2. Meg kell nézni egy fényképet, és látod, hogy bőségesen többen voltak.


Javaslom haveroddal kerüljétek a politika témáját, mert manapság könnyen hajba lehet kapni, pláne ha sértőnek találja, ha azt mondod baromságot állít.. aztán sérülhet a barátság.

2017. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"...20 ezer embert hozatott haza repülőgéppel Soros..." Ezt a mondatot egy kicsit "ízlelgesd" és gondolkozz el, mennyire érzed hihetőnek, életszerűnek.
2017. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szimeon ***** válasza:
0%
Van itt csőcselék, minek kellene külföldről hozni őket?
2017. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb modern gépek is kevesebb, mint 300 főt tudnak szállítani, azaz legkevesebb 100 gépre volt szükség egy 20 ezres tömeg szállításához. Ami azt jelenti, hogy csak a szállítás többe került, mint az egyetem alapítása, ráadásul a ferihegyi repülőtér is káoszba borult volna. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy állítólag Soros a ballibáknak fizetett fejenként 1 milliót.


Szerintem gondoljátok át még egyszer ezt az összeesküvés elméletet, nem az igazi.

2017. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetesen nem igaz, hiszen a Sorosnak nincs szüksége repülőkre. Rendelkezésére áll ugyanis egy kiterjedt, földalatti hálózat, ahol hangsebességgel száguldó vonatokon tudja mindig a megfelelő helyre transzportálni hűséges katonáit. A budapesti tüntetők előtte pár órával még Macedóniában keltették a zavart, majd útközben megálltak Szerbiában az új elnök ellen lázadni, mielőtt alattomosan kimásztak a csatornából a várkertnél. Biztos forrásból tudom mindezt, Bayer Zsolti mesélte.
2017. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!