Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem csak...

Csak szerintem nem csak kizárólag a jobb megélhetés, hanem a magyar emberek mentalitása is benne lehet abban, hogy fél millió ember kivándorolt?

Figyelt kérdés

Sok ember nyilván anyagi okokból is kényszerült kivándorolni innen.

De a hatalmas korrupció ellenére a többség még mindig a fidesz mellett van.

Ez nem azt üzenhette nekik,hogy gyakorlatilag a magyar mentalitás nem veti meg a korrupciót,sőt azt helyénvalónak tartja?


Szerintem sok embernek nem vehette be ezt a gyomra,akik nem is akarnak soha hazajönni...


2017. ápr. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ezt csak én látom 2x?
2017. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is kétszer látom.

Biztos valami hiba.

2017. ápr. 20. 17:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd az egyiket törlik,gondolom.
2017. ápr. 20. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
A többség NINCS a Fidesz mellett. Ezt csak a Fidesz állítja. Legalább is, ahol én lakom, még a régi Fideszesek is elpártoltak tőlük. Sőt! Múltkor a vonaton az utasok majdnem megvertek egy Fideszt dicsőítő pasast. A korrupciót az emberek többsége megveti.
2017. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a jobb élet, magasabb fizetés mellett még a magyarok mentalitása miatt is el akarok menni innen. Egyszerűen más a közhangulat. Itthon az emberek depisek, nem tudnak mosolyogni. Az utcán, buszon, metrón, villamoson egyszerűen csak szomorú és gondterhelt arcokat látsz, végül is minek örüljenek? Hogy dolgozhatnak azért, hogy épphogy meg tudjanak élni?


A világ 10 legboldogtalanabb országában van Magyarország, és a top 10 legtöbb öngyilkosság is itt van. Továbbá a top 10 legtöbb alkoholt fogyasztó országaiban is benne vagyunk, ami szintén a sok boldogtalan ember miatt van.


https://www.youtube.com/watch?v=1PGKdk2Wmd8

https://www.youtube.com/watch?v=2D3yzeMkN3k&t=1s

2017. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!