Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért énekelték el a Székely...

Miért énekelték el a Székely Himnuszt a mai alakuló ülés végén?

Figyelt kérdés
Komolyan, annyira jól esett hallanom, hogy nem igaz. Mikor a felénél járt akkor jöttem be a szobába. Ki kezdte el énekelni? Nagyon nemes gesztus volt! És ahogy láttam, a Fidesz, és a Jobbik vigyázzban állva énekelte, az LMP-sek csak álltak, de legalább nem mentek ki, az mszp-sek addig pakolásztak, kimentek, és magasról tettek rá.
2010. máj. 14. 18:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
53, te meg nyugodj le, ne idegbetegeskedj.
2010. máj. 14. 19:19
 22/54 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lehetnének a székely magyarok SZÉKELY magyarok?


Nem mondom, hogy nem lehetnek, csak vicces, hogy ők aztán magyarok, ellenben, a radikálisok örömmel tarkónvernék szöges léccel az itt élő, az országnak hasznot hajtó egyes kisebbségek tagjait, mert azok "nem magyarok".

2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

Az meg már megint hülyeség, hogy miért nem énekelték az God save the queen-t. Melyik himnuszhoz van több közünk a székelyhez, vagy az angolhoz?


remélem az MSZP vissza sem megy többet a parlamentbe!

2010. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
25%

Még mielőtt: liberális vagyok, a nagyon balosokat éppen annyira nehezen viselem el, mint a nagyon jobbosokat, de...


"Az internacionálé undorító volt viszont az egyik MSZP ülésen! Ahhoz semmi közünk tényleg."


Ezt azok a szociáldemokraták énekelték, akiknek köszönhetően ma van általános és kötelező tb, gondoskodó állam, minimálbér, meg hasonlóak. Az, hogy a komcsik lenyúlták, egy dolog, de nyugat-európában elfogadott dolog szocdem körökben az éneklése.

2010. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
És azért mert elénekelték, nem hiszem, hogy a munkájuk rovására fog menni. Az óvodás aki ezt ez alapján feltételezi...
2010. máj. 14. 19:21
 26/54 A kérdező kommentje:

A válasz írója 35%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:21


Ezt 45 év komcsi diktatúra után elég nehezen veszi be az emberek többségének a gyomra.

2010. máj. 14. 19:23
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

19:19

Mire gondolsz? A svábokkal senkinek semmi gondja. Olyanról sem hallottam, hogy valaha megfenyegettek volna egy magyarországi szlovák kisebbségit, vagy bárki mást. A tücskök pedig nem hajtanak hasznot az országnak és 10 emberből 9 tarkón verné azzal a bizonyos szöges léccel pártállástól függetlenül. A maradék egy rózsadombi és/vagy vérlibsi.


Azonkívül a határon túl sokkal nagyobb dolog magyarnak lenni és maradni.

2010. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
19%
Van akinek meg egy Horthy korszakban a szélsőjobb által kedvelt műdalt vesz be nehezen a gyomra. Izlések és pofonok. Pont erről szól a demokrácia, ugyanis nem tudom, észrevetted e, senki sem sipákolt, hogy tiltsákbe, csak kifejezték, hogy értelmetlen volt az éneklése/nem értenek vele egyet.
2010. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
54%
A székely himnusz, ha jól tudom, a nyilasok betiltották...
2010. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
58%

Én szeretem a székely himnuszt, és azt mondom, hogy nyugodtan énekeljék a Fidesz vagy Jobbik gyűléseken, mint ahogy felőlem az Internacionálét az MSZP-én. De nem a parlamentben. A parlamentben énekeljék a Himnuszt és a Szózatot, mert ezek MAGYARORSZÁG jelképei.


Amúgy meg mindenkinek ajánlom az alábbi videót:

http://www.youtube.com/watch?v=PMum1079kLc

2010. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!