Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak a magyarok a...

Miért háborognak a magyarok a vagyoni egyenlőtlenségek miatt, amikor ez a világ természetes rendje, ilyen az emberi természet?

Figyelt kérdés

Az a világ rendje, hogy vannak szegények és gazdagok.


Az USÁ-ban ott vannak a gazdag cégtulajdonosok és a csóró lakókocsis crackfüggők.


Latin-Amerikában ott vannak a villában lakó drogbárók, és a favelában lakó csórók.


Kuala Lumpurban ott vannak a felhőkarcolókban a menő vállalkozók, és a viskók között Money Please-t kiáltozó koldusgyerekek.


Magyarországon ennél sokkal kisebbek a különbségek, mégis kárognak miatta az emberek.



2017. ápr. 28. 10:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

"Azt én is tudom hogy mi hiányzik, de ezeket a problémákat miért is nem lehet megoldani, mi az akadálya?"


Számomra pont az ilyen te gondolkodás mód is, hogy az alanyi jogon jár.

Teljesítmény nélkül nem lesznek magasabb bérek. Ez sokaknak magas, inkább azt nézik, hogy úúú mennyivel többet keresnek ott, azt nem nézik, hogy a cégek onnan adják el a termékeiket.

2017. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
9%
# 21-re, de ha a társadalomnak meg ez kell, akkor ez van. Én nem véletlenül tartom fenn azt az álláspontomat, hogyha elhagyom az országot, azt egyre inkább a társadalmunk, mint a fizetések miatt teszem.
2017. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Mi az hogy munka nélkül. Pontosan ugyanannyit dolgozom, mint a kint lévő emberek. Mi a különbség?
2017. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
66%
Milyen gondolkodás komolyan? Hogy nem rabszolga akarok lenni? Segélyekről beszélünk hogy munka nélkül, senki nem azt várja hogy otthon ül a seggén és alátolják a pénzt. Ugyanúgy dolgozom, mint azért sokan ebbe az országba és nem vagyok munkakerülő egyáltalán. Csak nem ételért szeretnék dolgozni. Nem az a vágyam hogy ferrarim legyen, csak jó lenne mondjuk az hogy ha valaki autót akar venni, akkor hitel nélkül ne 10-20 év legyen kitermelni. De még hitellel is lehet eddig kell fizetni. Ha elakarok menni egy évbe egyszer nyaralni, ne 1-2 évig kelljen félre tenni. Ez itt a baj.
2017. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te is inkább az alsó kaszthoz tartozhatsz?
2017. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
4%

# 24-re a mérhetetlen gyűlölködésre gondoltam, az áskálódásra, nézd meg, választásokat lehet nyerni azzal, hogy újabb és újabb ellenségeket találnak. Normális vitákat helyét átvette a mocskolódás, és ehhez az emberek nagy része asszisztál, be áll a sorba, tábortól függetlenül.

Ma elértük azt a szintet, hogy Magyarországon szégyen gazdagnak lenni és szégyen másképpen gondolkodni. Magyar néplélek: "Nekem jó, de neki még jobb, akkor az ő k. anyját. "

És most nem Mészáros Lőrinc meg ilyenekre gondolok, hanem azokra akik tényleges munkával szerezték meg a vagyonukat.

2017. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
8%
# 25-re most ez kinek szól, mettől meddig számít alsó kasztnak?
2017. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nekem szól. Kik szerzik meg ma Magyarországon tisztességesen a vagyonukat ne haragudj? És milyen gyűlölködés? Én nem azt mondom hogy a többi országok b**szák meg hanem hogy a magyar kormány b**sza meg mert erről igen is ő tehet. Még mindig nem válaszoltál. Mi akadályozza meg az oktatás fejlesztését, a kutatásokat, magyar termelői vállalkozások megalakulását? Micsoda?


Ez nem gyűlölet keltés. Nem irigység. Dolgozzak még jobban? Hogy? Ha buta vagyok és csak gyárban tudok dolgozni a szalag mellett és minimálbér jár nekem mert nem tudom többre vinni mert nem, akkor halljak éhen? Mert akkor nekem EZ JÁR? Mivel szerinted alanyi jogon a viszonylagos jó lét nem jár az embernek. Hallgatlak neked mi az elképzelésed.


(S mielőtt következtetnétek, nem gyárban dolgozom és nem élők rosszul)

2017. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ha nem látható beidézés akkor nem egyértelmű kinek szól?


De segítek annyit, hogy a kérdés kiírójának. :)

2017. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

" És milyen gyűlölködés? Én nem azt mondom hogy a többi országok b**szák meg hanem hogy a magyar kormány b**sza meg mert erről igen is ő tehet. "


Na akkor értelmezési gondok vannak. Te a társadalmat kérdezted, én ezt arra írtam.


Ők meg azt mondják, hogy elmúlt nyolcév szoc-lib kormánya, aztán voltak a kommunisták, aztán persze közben az EU ellen harcolunk, mert ők ellenünk vannak és minden "sikert" támadnak, közben jöttek a menekültek is, igaz nem Észak-Magyarországon átmentek, de haveromékra azt hitték, hogy menekültek és rájuk hívták a rendőrséget, mert bottal és hátizsákkal mentek túrázni a Bükkbe. Most meg itt van ugye Soros György, akinek az ügynökei mindenhol ott vannak, mindenki aki nincs velünk az vele van és az emberek nagy része ezt ténylegesen el is hiszi. Na ez a folyamatos gyűlöletkeltés és ellenségkép keresés. Közben meg mennek a lejárató kampányok. A legnagyobb baj, hogy ebbe az ellenzék beleáll és a híveik is hasonlóakkal vannak elfoglalva. Miközben semmilyen társadalmi normális hangvételben már nem zajlik. Ez a mai társadalmunk, vagyis amit én látok belőle.


"Mi akadályozza meg az oktatás fejlesztését, a kutatásokat, magyar termelői vállalkozások megalakulását? Micsoda? "


Mi akadályozza meg az oktatás fejlesztését, a kutatásokat, magyar termelői vállalkozások megalakulását? Micsoda?"


Ezek a kérdéseket Budapest Kossuth tér 1-3. alatt tedd fel, ott megmondják majd.


" Mivel szerinted alanyi jogon a viszonylagos jó lét nem jár az embernek. Hallgatlak neked mi az elképzelésed. "


Jogos, akkor járjon, csak akkor kezdjük el szisztematikusan keletről nyugatra, így már majd neked te sem bírsz megélni abból a fizetésből amit most kapsz és így kellenek a nagyobb bérek.

2017. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!