Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszt szidják, azok...

Akik a Fideszt szidják, azok látják egyáltalán, hogy nem a Fidesz tette ilyenné a magyar társadalmat, hanem sokkal inkább a magyar társadalom tette ilyenné a Fideszt?

Figyelt kérdés
A Fidesz gyakorlatilag nem más, mint a magyar mentalitás párttá szerveződve. Azért ilyenek, mert itt nőttek fel, ezt a viselkedést szívták magukba egész életükben és most hatalomra kerülve szabadjára engedték és még ilyenebbé teszik az egész országot. Ez az egész egy öngerjesztő folyamat, aminek elég csúnya vége lesz, szerény véleményem szerint.

2017. máj. 6. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

A 2002es választási ciklusban kezdték el a szocik, csak kiderült, hogy ebben a játékban nem ők a legjobbak.

https://www.youtube.com/watch?v=QXgDVClf74A

2017. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megsajnálom őket. Felelős, felnőtt, értelmes emberekről beszélünk, nem könnyen befolyásolható, aluliskolázott egyénekről.


Hadd várjam már el, hogy képesek legyenek erkölcsösen viselkedni.

2017. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ku*** nagy tévedésben vagy, kérdező!

A FIDESZ tette az országot olyanná, amilyen!

Agymosás minden nap megy, 2 nézet egymásnak támad a Fidesz szimpatizáns a nem Fideszessel, aki nem ért egyet a Fideszesek érveivel, azt már "Soros-bérenc, migránssimogató, hazaáruló balliberálisnak" nevezik.


#1


Nem kell mindent mindig Gyurcsányra kenni!

Látszik, könnyű másban megtalálnod a szálkát!

Ha nem vetted volna észre, a FIDESZ-KDNP a LEGVESZÉLYESEBB!!!

2017. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szerinted a fideszesek tipikus magyar emberek ( dögöljön meg a szomszéd lova, csak én számítok, elfogadható a korrupció ha úgy könnyebb érvényesülni és hasonlók ), de szerintem ez túlzás.

Nem mellesleg politikusokról beszélünk. Elvárom tőlük hogy akkor is példamutatóan, tisztességesen és jól viselkedjenek, ha az ország 90%-a bunkó mocskokból állna. Nem mentség az intézkedéseikre, hogy "dehát ilyenek a magyarok".

2017. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondtam én, hogy mentség a viselkedésükre? :D

Hol mondtam ilyet? Én annyit mondtam, hogy ilyenek a magyarok.

2017. máj. 6. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem látom, hogy sértés lenne, hogy a Fidesz a magyar mentalitás párttá rendeződve.


Inkább azt mondanám, hogy a magyar mentalitás legjobbja párttá emelkedve.


Akik szidják, azoknak az egyéni kicsinyes érdekük sérült, és azért támadják. Lelkük rajta.


Tovább is mehetünk, megnézhetjük hogy vajon milyen mentalitás párttá szerveződve pl. az MSZP, a DK, vagy az LMP. És akkor egyre jobb színben fog feltűnni a Fidesz, igaz?

2017. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!