Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket nem zavarja az...

A fideszeseket nem zavarja az Orbán körüli rengeteg ellentmondás és pálfordulat?

Figyelt kérdés

Ugyebár Orbán ki nem állhatja a kommunizmust, szerinte az egy bűnös eszme stb - erre KISZ titkár volt, most pedig a Szovjetúnió pártfőtitkárainak nyomdokaiba lépő Putyin fenekét nyalja

A liberalizmus is utálja, illiberalizmust akar - erre a Fidesz megalakulásakor magát liberális, radikális és alternatív erőként jellemezte, a Liberális Internacionálé tagja is volt, aztán hirtelen kiléptek és felvették a konzervatív eszméket

Soros György maga az ördög, a gonosz megtestesülése - Soros ösztöndíjával tanult külföldön

A csatlakozás előtt az Uniós belépés egyik legnagyobb támogatója volt - most "Állítsuk meg Brüsszelt", meg még az Unió zászlaját sem látja szívesen a Parlament épületén.

Objektíven nézve is túl sok az ellentmondás a személye körül, szerintem egy miniszterelnök nem engedhetné meg magának, hogy ennyire instabil és határozatlan elvei legyenek.

A rengeteg szavazóját miért nem zavarják ezek a tények?



2017. máj. 6. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem zavarja őket. Van olyan elfogult fideszes ismerősöm, akit ha a Mészáros Lölö üggyel szembesítjük, akkor arra is azt mondja, h a gázszerelő megérdemelte a milliárdokat, és hogy bárki pályázhatott volna a pénzekre. Na jah.
2017. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz szimpatizánsoktól mit vártál, kérdező?

Milyen ellenségeket látnak maguk előtt?

Brüsszel, Soros, Simicska, baloldal, liberálisok, menekültek, Gyurcsány, Bajnai, őket kegyetlenül gyűlölik!

Viszont Orbánékat, akik pofátlanul hazudnak a szavazóinak, állandó ellentmondásba keverednek, Fifeszes politikusok, képviselők és családtagjaik, haverok jutnak tisztességtelen úton pénzhez és herdálják el a közpénzt, forint milliárdokat, nekik meg tapsikolnak.

2017. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan fidesz hívőt, akinek ha az anyját megölné a fidesz akkor se haragudna meg.

Azt mondaná:

-Hát nagyon sajnálom édesanyám, öreg volt és nyugdíjas, csak az állami pénzt vitte. Ha Orbán Viktor úr így döntött, hát elfogadom.

2017. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem miről beszélsz, és persze "Éljen a Párt!", "Hajrá Narancsok!".
2017. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A "keménymagot" nem a többieket meg talán igen, de még így is őket tartják a legkisebb rossznak.
2017. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem lehet Orbánt békén hagyni?


Ki az, aki 90 óta nem változott, nem hatottak rá a körülötte levő változások. Még az is változott, aki akkoriban elprivatizálta a közöst.


A liberalizmus változott, már mást takar, mint amit eredetileg jelentett, és jelentenie kéne.


Orbán NEM függetlenített, fizetett Kisztitkár volt, mint más.


Putyin sem az, mint aminek az utódja lett.


Sorosról sem mindig tudták, hogy milyen.


Az EU változott, nem Orbán.


Objektíven nézve, a körülöttünk lévő változásokhoz igazodva csak változtatásokkal lehetünk hűek magunkhoz, az elveinkhez.


Szerintem a szavazói pont hogy tudják ezt.


Gondolkodni kéne; te nem veszel kabátot, akár nyáron is, ha hideg lesz az idő; nem nyitod ki az ernyőt, ha elkezd esni az eső, pedig amikor elindultál hazulról, még sütött a nap?

2017. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

" fizetett Kisztitkár volt, mint más."

Lehet, hogy te is KISZ-titkár voltál, mint ő, de én nem voltam. Azért köszönjük a szerecsenmosdatást, érdekes mutatvány volt.

2017. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12.15.


Könyörgöm, legalább azoknak a tényeknek NÉZZ UTÁNA, amiről beszélsz.


Kisztitkár nem voltam, viszont elsőáldoztan és bérmálkoztam az úttörőség mellett. A 60-as években. ÉS TE?

Kisztag mindenki volt, automatikusan. A legnyamvadtabbra maradt a kisztitkárság, arra, aki már nem tudta ki másra továbbhárítani, hogy "legyél inkább te". És az sem jelentett semmit.


Egész más volt függetlenített kisztitkárnak lenni. NÉZZ UTÁNA.

2017. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!