Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az MSZP,...

Mi a véleményetek az MSZP, Jobbik, Fidesz, Momentum jelenlegi kampányáról?

Figyelt kérdés

Fidesz: "Állítsuk meg Brüsszelt!, Soros a bünős és hasonló hülyeségek...

MSZP: "Fizessenek a gazdagok"

[link]

Jobbik: "Ti dolgoztok, ők lopnak." Na ez a kampányszöveg kevésbé demagóg, mint az MSZP-é.

[link]

Momentum: Rendszerváltás!


Együtt, PM, LMP számomra nem léteznek és szerintem be sem fognak jutni a parlamentbe, úgy hogy róluk nem veszek tudomást.


2017. máj. 6. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Mer a momentum bejut? :)
2017. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Alapvetően mindegyik a hülyéket próbálja meggyőzni, mert egyrészt azokból van több, másrészt aki okos, az már rég külföldön dolgozik, nekik pedig logisztikailag nem megoldható, hogy csak a szavazás miatt hazajöjjenek.
2017. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ők lopnak


Ti lopnátok, ha tudnátok


Mi lopni fogunk !


:XDXDXDXDXD

2017. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

MSZP ugyanolyan demagóg mint a Fidesz de magyart uszít magyar ellen ami szerintem még rosszabb.


DK-t kifelejtetted?


Jobbik sz@rt dobál, de szerintem téves felfogás, mert ebből az embereknek már elege van, alternatívát kéne felmutatni, hogy mit lehetne jobban csinálni.


Momentum: nem ismerem annyira őket, szerintem az Olimpiás üggyel kifújtak, ugyanakkor ott is csak a valami ellen lázadást láttam és nem azt, hogy tényleg az emberekért akarnak tenni.


LMP százszor hamarabb fog bejutni mint a Momentum.(szerintem)

2017. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

# 4/4 Időpont ma 22:07


Miért, a fidesz pirézt uszít magyar ellen?

2017. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Brüsszelben/EU-ban nem magyarok élnek, a migránsok se magyarok, Soros bár innen ment el de azért ő se szittya magyar.
2017. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az EU-ban nem élnek magyarok? Brüsszelben (értsd, Európai Bizottság) nincs magyar? Soros nem magyar? A CEU-n nincsenek magyarok? A lipsik nem magyarok? Az ellenzékben nincsenek magyarok? Aki nem támogatja az Olimpiát az nem magyar?


Oroszországban, Azerbajdzsánban bezzeg csak magyarok élnek. A letelepedési kötvényekkel is titokban csak magyarokat hoztunk be. Amikor átengedtünk az országon 800 ezer migránst, valójában ők is magyarok voltak, azért adtunk a kezükbe ingyen vonatjegyet.

2017. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én már csak röhögni tudok bármilyen politikai kampányon.
2017. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 6/8 Időpont tegnap 22:35


Büsszelnek és a EU-nak szól a 0/24-es agitprop magyarul? Retardnak tetszik lenni?

2017. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2-es: a DK örülhet ha elér 5%-ot, vagyis a bejutási küszöböt ép teljesíti.
2017. máj. 7. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!