Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem élteti a magyar...

Ha valaki nem élteti a magyar dolgokat elfogultan attól miért "libbant" mindjárt?

Figyelt kérdés

Én pl. inkább radikálisabb vagyok, és hiszek abban hogy a nemzeteknak a saját kultúrájukat kell őrizni, és nem hiszek ebben a nációk és nemek nélküli maszlagban.

De ha éppen egy-egy magyar dolgot nem éljenzek csak kimondottan azért mert magyar, akkor már kikáltanak baloldalinak.


A másik oldalon meg, ha azt mondom hogy az egyenjogúság nem működik, mivel a nőknek gyakran csak az előnyei kellenek. (pl. mosogasson a pasi is, mosson takarítson a pasi is, ami nálunk itthon működik is, de pl. kevés nőt láttam aki maga csinálná a fékbetét vagy olajcserét)

Na most ha ezt az egyenjogúságos dolgot említem, hogy marhaság, akkor mindjárt a másik oldal kikiált feleségverőnek, mert ugye aki nem fújja az EU-Egyenjogúság-Migáncsimádat háromságot, az mindjárt veri is otthon a feleségét.


Hogy van ez? Mindenki ilyen elvakult már?


2017. máj. 7. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%

"(pl. mosogasson a pasi is, mosson takarítson a pasi is,"


ez a "nem szólunk be a másik személyes életébe" című liberális elv?

vagy ez csak akkor működik, hogyha más meg akarja mondani, hogy ki a magyar meg ki a nem?

de ti valamiért megmondhatjátok, hogy hogyan éli valaki az életét "helyesen", mert aki pasiként úgy választ felséget, hogy a hagyományos családmodellt preferálja, akkor patriarchális elnyomó és rohadjonmeg?! hogyvanez?!

2017. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Igen, a baloldaliak és a liberálisok ugyanolyan elvakultak, mint a Fideszesek.


Na, most abba ne menjünk bele, hogy ez jó, vagy sem. De mindenki érezheti, hogy ez árt az országnak.

Nézzük csak meg: eddig az volt, hogy a kormányok négyévente cserélődtek és az egymás után következő kormányok mindig a szöges ellentétét csinálták, mint amit az előd. Kérdés, hogy ez hol jó az országnak.


Egy ország vezetése (kormánypártiak és ellenzékiek) nem azért vannak hogy jobb legyen az országnak? Vagy azért vannak, hogy egymással kicsesszenek és egymásra kígyót-békát kiabáljanak?

Érdemes ezen elgondolkodni, igen.

2017. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1#


Nem értem a böffentésedet. Fogalmaznál szabatosan?

Nem értem kit értesz TI alatt?

Milyen liberális elv?

Most akkor te melyik egybites életforma vagy, a szélsőbal vagy szélsőjobber?

Nem vagyok biztos benne, hogy a szavak nálad mondatokká álltak össze...

2017. máj. 7. 11:24
 4/21 A kérdező kommentje:

"Vagy azért vannak, hogy egymással kicsesszenek és egymásra kígyót-békát kiabáljanak? "


Sajnos azt látom, hogy mindegy ki van fent, tojik a népre.


Lehet túlbonyolítottam a kérdést, de engem az lep meg, hogy ugyan nem vagyok szélsőséges jobboldali, a balos eszméket nem vallom, de elfogadom aki így gondolkodik, már amikor nem olyan agyrémekről elmélkednek, hogy csak egy nem létezzen, meg hasonlók.

Ennek ellenére egyből liberálisnak vagyok kikiáltva, ha mondjuk nem szajkózom azt hogy mindig mindenben a magyar a legjobb.

2017. máj. 7. 11:31
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

nem te azt szajkózod, hogy az egyenjogúságnál nincs jobb

miközben ennek a nagy egyenjogúságnak a hozadéka semmi más, mint az elöregedő társdalom, ahol mindenkinek van valamilyen kitalált lelki szindrómája

és ha valaki azt mondja, hogy hát igen 35-40 évesen a 20on éves szingliség reneszánszát élni nem normális, annak jajj!

2017. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%

"Libtard

Libtard n. Portmanteu of "liberal" and "retard". Someone who, intoxicated by being knowlegable and right about politics and economics, forgets that they need to get actual real ordinary people to support them if their agenda is to be advanced. Often but not always rich, well meaning and with good insight to society's problems, but naive about the mechanics of politics and utterly ignorant about how power actually works."


A libtard, vagy magyarosan libbant semmi mást csinál, mint elfogultan fikázza a jobboldalt.

2017. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"nem te azt szajkózod, hogy az egyenjogúságnál nincs jobb "


Ezt hol írtam te funkcionális analfabéta. Pont az ellenkezője van szövegben:


"ha azt mondom hogy az egyenjogúság nem működik, mivel a nőknek gyakran csak az előnyei kellenek."


"és hiszek abban hogy a nemzeteknak a saját kultúrájukat kell őrizni, és nem hiszek ebben a nációk és nemek nélküli maszlagban."



Bár kétlem hogy így kiemelve tudnád értelmezni, így leírtad magad. Csodálom hogy az ilyenek életképesek tudnak lenni...:)

2017. máj. 7. 11:45
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

"A másik oldalon meg, ha azt mondom hogy az egyenjogúság nem működik, mivel a nőknek gyakran csak az előnyei kellenek. (pl. mosogasson a pasi is, mosson takarítson a pasi is, ami nálunk itthon működik is, de pl. kevés nőt láttam aki maga csinálná a fékbetét vagy olajcserét) "


Itt írtad. Teljesen nyilvánvaló, hogy fogalmad sincs mi is a gondjuk a konzervatívoknak a liberálisok "egyenjogúsági" törekvéseivel.

2017. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, itt pontosan azt írom hogy NEM MŰKÖDIK.

Hihetetlen hogy még be is illeszted.


A zárójel csak arról szól, hogy attól hogy nem működik, még én nem fogom otthon verni az asszonyt, és hajlandó vagyok mosogatni, viszont az életben nem fog az asszony az autójában olajat cserélni. De még téli felnit sem.

Tehát megint ott vagyunk hogy NEM MŰKÖDIK.


De köszönöm a hozzászólásod, pont jól példázza, hogy hogy csinálsz valakiből libbantat, mert mert nem veri a feleségét jobboldaliként.

2017. máj. 7. 11:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Amiért fordított esetben náci és egyebek valaki.
2017. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!