Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon, hogyan tudna...

Magyarországon, hogyan tudna egy ilyen háttérrel család élni?

Figyelt kérdés

Én sokáig babysitterként dolgoztam Ausztriában, főleg a nyelv miatt mentem ki.

A család,ahol voltam, az apuka mentőautó sofőr volt, az anyuka meg bérszámfejtő.Vagyis, egyikük sem volt valami nagy csúcsmenedzser vagy top vállalkozó.

Ennek ellenére, elég jól éltek.

Volt 3 gyerek, én rájuk vigyáztam.


Volt két kocsi, mindegyik fiatal volt, igaz egyik sem Audi vagy Merci.


Évente minimum kétszer elmentek nyaralni, egyszer síelni, egyszer pedig valami délibb helyre, például Portugáliába.



A házuk nagyon szépen, ízlésesen volt berendezve és minden olyan modern, újszerű volt,vagyis jól karban volt tartva,aztán drága térkő az udvaron, a ház elég nagy volt, kb 180 négyzetméter.Aztán, heti 2x nagyon nagy bevásárlás, ami tényleg nagy volt, mindig csurig volt az autó.


Véleményem szerint, egy normális színvonalon éltek.Magyarországon ilyen színvonalat sokszor még a képzett diplomások sem engedhetnek meg.



2017. máj. 14. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy tévedésben vagy. Tévedésből azt hiszed, hogy a magyaroknak kell a jólét, pedig nem.

Itt a büszke nyomor a menő, amikor a magyar döngetheti a mellét, hogy ő milyen kemény, mert ő még a jég hátán is megél egy szál fürdőgatyában és egy bottal a kezében.

Olyan ez, mint amikor egy futóversenyen a magyar ember az ellenkező irányba kezd el futni a rajt után, mert ő olyan kemény, hogy nem ám az egyszerűbb módon jut be a célba, hanem inkább a Földet megkerülve, mert ő majd megmutatja a többinek, hogy ki itt a faxa gyerek. Ez így igazi kihívás, nem úgy, mint a többi nyomi, aki az egyszerűbb utat választja. Ők a puhányok, azok pedig szánalmas emberek.


Na és te egy ilyen országban vársz el osztrák életszínvonalat, amikor igazából nem is cél, hogy itt olyan legyen?

2017. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a jobbágyoknak nem jár ilyesmi. Örüljünk ha kaját és egy kis beton lyukat kapunk, ahogy meghúzhatjuk magunkat, ha folyamatosan megdolgozunk érte. Ezt úgy hívják rabszolgaság! Üdvözöllek Magyarországon!
2017. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
magyarországon ugyanez a család egy szar panellakásban lakna, egyáltalán nem járnának nyaralni és a berendezés is régi fos lenne, használtan összeguberálva. Autó maximum egy lenne, az is suzuki, vagy valami régi Opel.
2017. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
"Aztán, heti 2x nagyon nagy bevásárlás, ami tényleg nagy volt, mindig csurig volt az autó" az ő ökológiai lábnyomuk jóval nagyobb mint a miénk, mi magyarok legalább vigyázunk a földre és nem élünk környezetszennyező pazarló életmódot
2017. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!