Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg bevezetné a...

A Jobbik tényleg bevezetné a nyugati béreket? Mert akkor rájuk szavazok az biztos

Figyelt kérdés

Nem kell szánalmas aprópénz a rezsicsökkentésből! Nem kell nagycsaládos támogatás! Nem kell kisvasút, nem kell stadion, rohadtul nem érdekel hogy milyen eredményt érnek el a magyar sportolók, annyira hidegen hagy, hogy azt el sem tudom mondani. Nyugati béreket akarok! Jól akarok élni, olyan magas bért akarok mint egy osztrák!

Ha a Jobbik ezt tudná nyújtani nekünk, akkor miért nem nyertek még?


2017. máj. 16. 17:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

"Nem gondolom, tudom."


Hú ez aztán tényleg meggyőző. Most már biztos a jobbikra fogok szavazni én is, mert hát ha azt mondták, meg ha Te is tudod, akkor biztos úgy is lesz. :)

2017. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
A Jobbik, nem tudja bevezetni a nyugati béreket, még ha szeretné, akkor sem.
2017. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Úgy gondoltad kérdező, hogy a Jobbik kijelentené kormányon, hogy ezentúl fél milliót kell adni minimálbérnek és 1 millát egy átlagmunkásnak pl tanárnak, péknek stb. Akkor ezzel szerinted az fog következni, hogy a Tescos eladótól kezdve a telefonos Banki ügyintézig kicsengetik a multik ? :XD


A kormány nem tudná fél évig kifizetni az állami alkalmazottaknak.

2017. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

Akkor az adókat is jól meg kellene emelni, hogy az állam ki tudja fizetni a közszférát, ergo a reálbérek semmit nem nőnének, mert elvinné az adó.


De hát nem csodálkozom, egy jobbikos persze simán beveszi ezt az ígéretet is...

2017. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
17%
Ne szavazzatok ám a Jobbikra hátha nem mond igazat vagy nem tudja bevezetni. Egy csepp esélyt se adjatok arra hogy az ország felzárkózzon a nyugathoz. Inkább szavazzatok arra a pártra amelyik biztosan a Balkán felé viszi az országot. Mondtam hogy a szegény ember mindent elkövet azért hogy szegény maradjon. Szerintem ha a szegény ember meglátna egy kilós aranyrudat a földön akkor megmagyarázná hogy azért nem veszi fel mert akkor rossz hatással lenne a gazdaságra ha ő 10 millióhoz jutna. Így aztán felveszi a bűnöző. Hát ilyen a proli, lemond a nyugati bérekről, az már nem érdekli hogy amit ez által nem neki fizetnek ki abból bűnözők gazdagodnak. Aztán jajgat hogy nem tud megélni, meg hogy lop a politikus. Csak éppen önmagára nem panaszkodik amiért folyton bűnözőket emel hatalomra.
2017. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
A tizenkettes és a tizennégyes is hazudik.
2017. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
A huszonkettes hazudik
2017. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező! Gondolod, hogy azon múlik, hogy nem akarják?

Gondolod, hogy csak azért nincs 540.000 forintos minimálbér, mint nyugaton, mert nem akarják bevezetni?

2017. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

22es vagyok

Bocsánat, Ausztriában "csak" 300.000 a minimálbér.

2017. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

Jesszus de prolik vagytok.


"A Jobbik bevezeti a pééé'zt! Bizony, megmondta a tévé is!"


Senki nem vezet be semmit. A Jobbik kezdeményez egy mozgalmat, aminek célja, hogy az EU a tagállamokon belül egységesítse a béreket, hogy Kelet-Európa ne gyarmat legyen, hanem egyenrangú a nyugattal. Ennyi. Ez egy folyamat. A mikéntjét még senki nem tudja. Egyenlőre partnereket keresnek, hogy aláírást gyűjthessenek és ha összegyűjtik a kellő számút akkor az Európai Bizottságnak foglalkoznia kell az üggyel, de még ez sem jelent semmit.

Mindenesetre legalább egy pár, egy fontos dologgal elkezdett foglalkozni és érdemi lépéseket tett. Ennyi történt.

2017. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!