Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik tényleg hatalomra...

Ha a Jobbik tényleg hatalomra kerül, akkor már nem is lesz érdemes elköltözni ebből az országból?

Figyelt kérdés
Ha csak legalább felzárkóztatnák a béreket valamilyen szinten az európai színvonalra, egyből több százezer magyar meggondolná magát a külföldre költözéstől? Sőt, a már kint lévő 700 000 magyar munkaerő egy része is hazajönne?
2017. máj. 24. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Jobbik kormány lenne, akkor sem 2 perc alatt oldódna meg ez a helyzet.
2017. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a jobbik hatalomra kerülne, akkor semmi sem változna, a bérek még véletlen sem lennének európai szinvonalúak.


Emellett akik már külföldön élnek, azok többsége akkor is ott maradna, ha ugyanannyi lenne a jövedelme, mert egyszerüen ott az emberek viselkedése egész más, sokkal normálisabb.

2017. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne egy ilyen gettó az ország, lenne normál közbiztonság, élhető városok utcák.

Nekem csak ezután lenne fontos az anyagi biztonság.

2017. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A jobbik csak Gyurcsótánnyal és a többi pondróval koalícióban kerülhet hatalomra. Kell még ecsetelnem, mi lenne ebből?

Vona hamar Gyurcsány pincsijeként végezné!

2017. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A bérunióval az a baj, hogy a külföldi vállalatok nem azért jöttek ide hogy megfizessék az embereket, hanem mert olcsó a munkaerő. És ha életbe is lépne a bérunió, akkor meg elmennének innen és még több munkanélküli lenne. Másrészt meg szerintem nem ezekné kéne magasabb bérekért könyörögni, hanem önálló magyar gazdaság kéne. Én személy szerint igazából csalódtam a Jobbikban, régen nagyon jó párt volt, de amit most csinál, azt rossz nézni, és nem csak én vagyok így evvel, több egykori Jobbik szimpatizáns ismerős is és még sokan, például akiket a tv-ben is láthatunk, Vona! Elárultátok a nemzeti radikalizmust! feliratokkal.
2017. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

#4


Mondja ezt egy fidesz pincsi, a két millióból.

2017. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárki is kerülne hatalomra, egyik napról a másikra, nem lesz változás. Főleg úgy, hogy mindenhova be vannak betonozva a Fidesz emberei.
2017. máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magyarország legtöbb települése fideszes. Azaz mindenüt van tagja a fidesz maffiának. Legfeljebb a települések polgármesterei és a hozzá tartózó ismerősök, válalkozók és egyébb maffia körök.

Szóval ez egy nagyon erős szerevezet bűnözői kör. Több százezer kapcsolattal. Itthon és külföldön egyaránt.


Na itt próbáljon labdába rúgni egy újabb párt.

2017. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Időpont ma 08:48


Ezert kell jövőre is rajuk szavazni, hogy csak így tovább...És mégis igaza van a Jobbiknak: Ti dolgoztok, ők lopnak.

2017. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Jobbik bevezetné, hogy mostantól 600 ezer forint a minimálbér és minden jó lenne tőle.
2017. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!