Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszizmus? Kezdünk eltévedni?

Rasszizmus? Kezdünk eltévedni?

Figyelt kérdés

Miért próbálja a világon szinte mindenhol a média azt közvéleményben elültetni az emberek agyában, hogy a rasszizsmus azt jelenti, hogy egy fehér ember gyűlöl egy fekete / sárga / hupilila színű embert?


Miért van az, hogy ha egy cigány azt mondja védekezésül (mikor már mást nem tud), hogy "azé mer cigány vagyok?!" akkor megnyílnak a jogi kiskapuk és minden az ő oldalára dől? Miért van az, hogy ha egy fehér ember azt mondja, hogy White power, akkor náci, de ha egy fekete azt mondja, hogy Black Lives Matter akkor az nem ugyan úgy náci, hanem valami libsi civil szerveződés amit támogatni kell?

(nem beszélve az erőszakos verekedéseikről, ámokfutásaikról amiket amerikában művelnek Black Lives Matter emberkék)


Örökös téma, nagyon mélyen gyökerező és régi. Még is úgy érzem, hogy a rasszista kifejezés már konkrétan azt jelenti, ha egy fehér ember...


hát szerintem baromira nem. Mi a véleményetek?



2017. máj. 27. 22:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

# 17/20 Időpont ma 01:32


Hagyd, ~21%-os csak a szokásos fityiszbeteg. Látod, ennyire képes. Kifejted a véleményed, aztán neobolsi vagy :-D


Fölösleges vele érdemi párbeszédet kezdeményezni, csak ezen a héten kb. tízszer vertük agyon a tényekkel, amikre csak habzó szájjal fröcsögni tudott válaszként. :-)

2017. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

66% te még életedben nem nyertél vitát és most is csk a végére értél ide egy kis habzószájú fröcsögésre


miről beszélsz?

2017. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle embernek ugyanannyi joga lenne (legyen az fehér, roma, ázsiai vagy fekete), és nem "élvezne" semmiben előnyös vagy hátrányos megkülönböztetést, mint más színű embertársai, nem állna fent ez a probléma.
2017. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azt nevezem rasszistának, aki mást a származása, bőrszíne miatt, "alacsonyabb rendűnek"tart. Ha egy kínai, vagy gondolkodik így a "fehér" emberről, az ugyanúgy rasszista, mint amikor előbbi vall ilyen nézeteket a cigányokról, zsidókról, stb.
2017. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

# 22/24 Időpont ma 11:23


Az összes kérdés alatt elkussolsz, ahol már tényekkel szembesítelek. Szerintem ez vitanyerés. :-)

Neked meg már az első kommentjeid is csak habzó szájú fröcsögés, érvet a büdös életben nem láttam tőled.

2017. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

21%

Arra a kérdésre még nem válaszoltál, hogy mi alapján állítod, hogy a magyar sajtó 2/3-a "balliberális médium". Beböfögted, aztán amikor rákérdeztek, hogy ezt mi alapján mondod, valahogy eltűntél..

Ez az eset rávilágít arra, hogy mennyire irreális dolgokat állítasz, illetve hogy milyen fejlett a vitakultúrád:D

2017. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!