Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az MSZP-kormány idején...

Ha az MSZP-kormány idején mondott volna olyat az egyik korrupt kormánytag, hogy "akinek nincsen semmije, az annyit is ér" akkor vajon mekkora tüntetés lett volna belőle?

Figyelt kérdés
Csak mert Lázár kiszólására nem történt semmi.

2017. jún. 13. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

vannak különbségek

én sem szeretem az mszmpt de akkor magasabb volt az életszínvonal, ezt nem csak jövedelemben kell nézni, eü normálisabban működött az oktatás nem volt ilyen mélyponton az embereknek volt mit veszteniük


most meg?

eü romokba, oktatást épp leépítik hiába nőttek a bérek ha az árak is nőttek tehát ha ráél értékben számolsz kevesebbet viszel haza, nincs már erejük sokaknak a lázadozáshoz


csak pár hasonló példa

"annyit érsz amit a munkád"

"28ezerből meg lehet élni sőt! félre is tehetsz"

"magyarországot az alacsony bérekre építjük"

"nem támogatjuk a bérúniót"

"rezsiszilárd hova megy 2 milliárd?-kalap kabát azt jónapot"


sajnos végtelen a sor de régi bevált kommunista trükk, olyan szinten tartsd az életszínvonalat hogy ne dögöljenek még éhen de ne legyen erejük a napi robottól mozgolódni


mai divat egy politikus megkérdezi orbán viktátort hogy hol van néhány milliárd erre az a válasza hogy lebu-ziz-za és kineveti

2017. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

# 2

EÜ normálisan annyira működött???

Aha az eü már 15 éve se működött normálisan elmondanám!

2017. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Miért, amikor Gyurcsány kimondta 2006-ban hogy "elkurtuk" ( pontosabban ők, soha nem volt közöm az MSZP-hez ) óriási tüntetés volt ( nem kell 2006-ot bemutatni ).

Ehhez képest a fidesz: ellop 3000 milliárd forintot az emberektől, alig 1000 ember megy ki tüntetni, az is csak csendes tüntetés.

Orbán: "nem kell jóléti állam, illiberális, munka alapú társadalmat építünk ki", semmi reakció.

Vagy éppen az "alacsony bérekre építjük az országot", ismét semmi.

2017. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3

Ezekről tudnál mutatni valami bizonyítékot?

2017. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

4# persze, több linket is adok.


3000 milliárd forint:

[link]

[link]


Orbán kijelentése:

[link]

[link]


A harmadikkal megfogtál. Origon olvastam a cikket régebben, de most már nem találtam meg. Valószínűleg leszedték, mindenesetre ehhez nem tudok forrást linkelni.

2017. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Azt írta: normálisabban, amivel persze lehet vitatkozni, bár szerintem is igaz.
2017. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lopjanak, csaljanak, hazudjanak csak ahogy akarnak. Lehet,'hogy most élvezik gátlástalanságuk gyümölcsét, mely a jólétüket biztosítja, de ez csak időleges, nem szól hosszú távra...kattan majd az a bilincs a csuklókon. A becsület megfizethetetlen, ha tudod mi az.
2017. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy, mert lett volna aki megszervezze..
2017. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

# 7

Nagy álmok ezek hogy bármikor valami nagykutya politikuson kattanni fog a bilincs...

Én már akkor nevettem ezen mikor a Fidesz mondta ezt a megválasztásuk előtt hogy itt nagy elszámoltatások lesznek :D

Aztán a 7 év alatt nem történt semmi mert varjú varjúnak nem vájja ki a szemét!

2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye vágod, hogy a 3000 milliárd forint nagy része az IMF hitel visszafizetésére ment el? Amit az MSZP, illetve a Bajnai kormány vett fel
2017. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!