Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fura, hogy az MTA a fél...

Nem fura, hogy az MTA a fél világ összefogott hogy a magyarok tudhassák meg a valos őstörténetet és közben a könyvtárban már egy egész könyvespolc fogad amin egyetlen közos pontja a finnugorizmus elutasitasa?

Figyelt kérdés
Egyèbkènt a könyvek skalajs szèles a török-magyar nyelvrokonsagon at,az èszak Amerikai indianokig,a Japan nyelvrokonsagig,a Partus Jezusig,ès minden konyv tetopontja,hogy a magyarok Mas bolygorol szarmaznak
2017. jún. 27. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Bakker, írni sem tud, de a provokáció az megy neki... :-)
2017. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Muszaj mindig kotekedni? Te is pontosan tudod,hogy Telefonnal irtam ki.amugy nem tudom Mi a k erdesben a provokacio,ez egy olyan oldal ahol barki Barmit kerdezhet
2017. jún. 27. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Csakhogy az MTA a tudomány álláspontját képviseli, a könyveid meg a szórakoztató irodalmat. A finnugor témáról lehet vitatkozni, de a más bolygóról származás finoman szólva ökörség.


Legalábbis ha jól értelmeztem ezt a halandzsát amit idelöktél. Nem érdekel hogy milyen telefonról írtad, egyszerűen csak igénytelen vagy.

2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fennt nevezett könyvek nem a szorakoztato irodalomnal vannak,hanem a törtènelem rèszlegen,de akkor hogyan akarjàk titkolni ez volt a kèrdès.Nem a nyelvi igènytelensèg
2017. jún. 27. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem akarja titkolni, csak orbitalis nagy baromsag.
2017. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
A finnugor rokonság kizárólag nyelvi rokonság, nem genetikai vagy eredetbeli. Kevered a szezont a fazonnal. Az utolsó űrmagyarok dolgod meg remélem hogy csak trollkodás, bár én már nem lepődnék meg semmin, néhány turbó magyar olyan fantáziákban hisz hogy az valami elképesztő.
2017. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!