Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen egyedek a legjobb...

Az ilyen egyedek a legjobb érvek a melegházasság ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Amit leír, nem más csak egy liberális hisztizése.Véletlenül sem hagyhatta ki belőle a migránsokat, meg a kelet-európai "indiánokat" a kedves hölgyúr.

Az ilyenek a legjobb érvek az egynemű házasság ellen.


Ugyanis,ez alapján, az egynemű házasság engedélyezése az ilyenek egyedek győzelmét, a liberális érdekek győzelmét jelentené.


Ezeket az extra jogokat ki kell érdemelni,amiért nem ártana bizonyítani.Ez a viselkedés, amit a cikkben szereplő egyén mutat, inkább azt bizonyítja,hogy semmit nem érdemelnek.


És, a legtöbb szexuálisan eltérő személy egyetért ezzel a nővel.

Ameddig így van, nem érdemelnek sok jogot a társadalomtól.



2017. júl. 3. 20:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
Maximálisan igaza van.
2017. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

"Ugyanis,ez alapján, az egynemű házasság engedélyezése az ilyenek egyedek győzelmét, a liberális érdekek győzelmét jelentené. "


Márpedig a liberális értékek fognak győzni, mert a többség egyetért velük. Akárhogy is toporzékol és dobálja magát habzó szájjal a középkorban ragadt, homofób, szélsőjobber fajtád, ez fog történni és kész.

2017. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Ezt találtam a cigányokkal kapcsolatban benne:


"Akkor 2000-ben, úgy számoltam magamban, hogy mire harminc körül leszek, ezek a társadalmat érintő kérdések, a melegek, a cigányok, a nők helyzete, az ország diktatúra utáni szellemi és lelki felépülése, a józan ész és a jóindulat (mindkettőt igen hangsúlyosan, sokszor aláhúzva mondom el és ismétlem, ez szintén jól bevált módszerem a színházcsinálásban), tehát, a józan ész és a jóindulat felhajtó erejével megoldódnak. Na jó, ha nem is megoldódnak, de megoldópályára állnak, és az éppen elég."


Még mindig nem értem, hogy a migránsokat és európai indiánokat effektíve honnan olvastad ki, vagy melyik volt az a szövegrészlet, ami erősen ezt sugallta.


Ne hogy már én legyek naiv azért, mert megkérdőjelezek valamit. Paradox.

2017. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%

"Márpedig a liberális értékek fognak győzni, mert a többség egyetért velük."

Melyik országban? Itt biztos nem.

"Akárhogy is toporzékol és dobálja magát habzó szájjal a középkorban ragadt, homofób, szélsőjobber fajtád, ez fog történni és kész."

A középkori jelző éppen tetszik, ugyanis a középkorban magasról tettek rá, h ki kivel bújik ágyba, és nem csináltak belőle közügyet. Ezt a jó szokást akarjuk mi habzó szájú széljobberek megtartani.

2017. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, konkrétan mi a bajod? A gyűlölködés miért szebb dolog, mint az egyneműek házassága?
2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Nincs neki semmi baja. Baja csak annak lehet, aki képes minimálisan gondolkodni, dolgokat megkülönböztetni, és utána jön csak, hogy egyik tetszik neki, másik nem, és az lesz a baja. Nem, ő egyszerűen csak unatkozik, mert semmi az ég világon nem sikerül neki. Sikerre vágyik. Legalább valaki értsen egyet vele. És ez a vágya egyre jobban teljesülni fog, az iskolákat lerombolták, az uszítás magas fokú, a gondolatra képtelenek szám nő. nekik erre alkalmas egyedek a szájukba adják a mondanivalót, ők pedig szajkózzák. Most is ez történt.
2017. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

14

azért ha nem dobnak ki minket az Unióból, előbb-utóbb remélhetőleg ránk fogják kényszeríteni a józan észt, egész egyszerűen nincs más megoldás, gyűlölködésnek és uszításnak pedig semmi helye, persze értem én h ez as mai magyar társadalomban egy alapérték, de akkor se.

2017. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Ezeket az extra jogokat ki kell érdemelni,amiért nem ártana bizonyítani."


Miért, te mit tettél, hogy kiérdemeld, hogy házasodhass?

Kérlek sorold fel szépen sorjában, milyen hőstetteket hajtottál végre, amivel bizonyítottad, hogy neked lehet házasodni, de azonos nemű hontásaidnak meg nem!

2017. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Irtam korábban, hogy a természetre kellene bízni...


De kimoderálták.

2017. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
1Nem egészen értem, hogy milyen " extra jogokról" hadoválsz, mint ahogy azt sem, hogy te mivel bizonyítottad, hogy méltó vagy bármely téged megillető jogra.
2017. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!