Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesek hangosnak, rendzava...

Ha egyesek hangosnak, rendzavarónak, és kevés embert vonzó eseménynek tartják a Red Bull Air Race-t, ami ellen jövőre tüntetnek, akkor a Budapest Pride miért kivétel?

Figyelt kérdés

[link]


Mindkét esemény hangos. Mindkét esemény miatt vannak útlezárások. A tüntetők szerint a Red Bull Air Race nem is látványos, de szerintem a Pride se látványosabb.

Az egyik érdekli a sportembereket. A másik nem tudom kiket.


Miért tüntetnek a liberálisok? Ez nem kettős mérce?



2017. júl. 3. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
nemtudom, 1 biztos a pride nem kerül nekünk adófizetőknek szinte semmibe a red bull meg igen...
2017. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
a sziget is zajos és tovább is tart azt is simán be lehetne tiltani
2017. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

azt leszámítva hogy homofób vagy mi is a problémád?


engem is sok minden zavar akkor tiltsák be? lehet neked meg az a non+ultra


a liberalizmust szidod? pedig látod téged is megtűrnek

2017. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Homofób vagyok, ha nem akarok pedofil előadókat, szőrös férfiakat szado-mazo cuccokban látni, meg férfiakat szoknyában, mindezt a város közepén zenére táncolva? Lehet hogy igazad van.
2017. júl. 3. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Kezdetnek megnézhetnéd a szótárban, hogy a pedofil szó mit jelent, mert láthatólag azt sem érted.
2017. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem egy hètig hallgattam a repülők hangját, gondolom gyakoroltak. És igen, én is rendzavarónak ès hangosnak tartom a RBAR-t,bár tüntetni nem fogok ellene. A Pride egy teljesen màs jellegű esemèny, elég nagy szamárság ezt a kettőt összehasonlítani. Kb, mint egy koncertet és egy temetést. A Pride azokat érdekli akik, melegek vagy olyan szexuális identitásuk van amit pèldául a magadfajták nem tudnak elfogadni és persze sok heterót is akik kiállnak mások jogaièrt is, szolidarítanak azokkal akiket kirekesztenek stb. A pedofília pedig egy megint teljesen más történet amit idekevertél mellesleg: két egymást szerető ember, akik kb azonos szellemi és fizikai érettségi szinten állnak vs. egy felnőtt, èrett ember egy kisgyermeket szexuálisan kihasznál- aha..tök ugyanaz. Mindenki azèrt tüntet amièrt akar egyèbként, nem èrtem hogy a te világodban mièrt egyenrangú a repülőverseny és az emberek felvonulása azèrt, hogy felvállalhassák magukat( igen vannak provokatív emberek ott is, de nem ez a többség) kicsit tedd félre az előítéleteidet és nézz utàna a dolgoknak mielőtt kérdezel ;)
2017. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utána néztem, stimmel.
2017. júl. 3. 23:35
 8/13 kovpet ***** válasza:
88%

Nem tüntetnek a pride ellen? Mióta?


"Az egyik érdekli a sportembereket. A másik nem tudom kiket."


A sportemberek sportolnak és nem füldugóval nézik az eget...

A másik meg azokat érdekli, akiket érdekelnek olyan, általad felfoghatatlan dolgok, mint a szabadság, az egyenlőség, a kirekesztésmentes élet lehetősége.

2017. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

"Az egyik érdekli a sportembereket" :D :D :D

Gratulálok kedves "sport" ember.


A pride az emberi jogokról szól, mindenképp hangsúlyosabb dolog a repcsiknél, ha már így mérlegre tesszük őket.

Ráadásul a pride az élet valódi dolgaira reflektál, míg a másik csak egy kitalált, kreált dolog.

Éppenséggel nekem az air race-el sincs bajom, de ésszerű ellenérveket is olvastam a zajon túl, de legyen csak ha valakinek ez jön be.

A többi agymenésedet nem magyarázom, nem a te szinted.

2017. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pride pár órás, a redbúl meg több napos...erre varrj gombot, logika...
2017. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!