Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted antiszemita az...

Szerinted antiszemita az "Állítsuk meg Sorost" plakát?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/171 anonim ***** válasza:
84%

"Azért az mégis fura lenne, ha egy másik állam két hivatalos országos fõrabbijának egyike hivatalos tárgyaláson ivatalosan leantiszemitázná egy EU-ta NATO-tag állam miniszterelnökét"


Furcsa, ezek ilyen szerények? Mert máskor Orbánt elmondják patás ördögtől fűrészbakig, de most olyan félénkek mint egy szűzlány: óh, ugyan, nehogy antiszemitának nevezzük már Orbánt, mert megsértődik.


Na, hagyjál már.

2017. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/171 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben Orbán az új világrendről beszélt.

Minden évben megemlíti az új világrend.

Az új világrend, ahol nem a régi világrend érdeke érvényesül. A magyarok új világrendje tetszik több EU-s államnak, pl:, V6

Kezdetben csak V4 volt, de egyre több állam támogatja az új világrendet, ami egy "birkanép" -nek titulált nép fejéből pattant ki, kiderült, csak szerették volna elhitetni velünk, hogy birkáktól származunk.

Az új világrendben új erők szabadulnak fel, ahol egy elnyomott, elhallgatott népből világrendet alapító világkormány lesz, mi döntjük el ki él az országunkban, a régi világrend elbukott, minden húzása átlátszó. Antiszemita? Ne röhögtessetek már, lerágott csont.

2017. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/171 anonim ***** válasza:
93%

#37 "Egyébként abból, hogy elvileg nem vagytok antiszemiták, gyönyörűen eljutottunk az antiszemitizmus alapdogmáinak megvitatásáig..."


Gyönyörű.


Ott tartunk, hogy a zsidó vallás alapjainak emlegetése is antiszemitizmus.


Ha jól értem, van egy coport, akiket nem szabad kritizálni akkor sem, ha erkölcstelenül viselkednek, sőt, a vallásukat sem szabad boncolgatni az antiszemitizmus vádjának veszélye nélkül.

Nos.... Pünkt ezt értem elkülönülés, mgkülönböztetés alatt... Ez tulajdonképpen a "szemitizmus".


És az az antiszemita, aki ezt az elkülönülést szóvá teszi.

2017. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/171 anonim ***** válasza:
91%

NEM.


Kit érdekel, hogy zsidó vagy sem. A plakátra a tettei alapján került, oda került volna, ha bármilyen más nemzetiségű-vallású-stb. lett volna is.


Most igazán, csinálhat, amit akar, aztán ha szembesítik vele, akkor menlevelet kap, mert az, ami?

2017. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/171 anonim ***** válasza:
92%

#34


"Ha én magyarként mondjuk Németországban élek és ott egy másik magyar kirabol egy bankot, el kéne határolódnom tőle, nehogy magyarellenes indulatokat gerjesszen?"


Nem.

De nem is állok oda relativizálni, hogy szegénynek nehéz gyermekkora volt, meg a bank úgyis negérdemelte, meg hogy az nem is úgy volt, meg tulajdonképpen jót tett a pénzforgalomnak, meg hasonlók...

2017. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/171 hájaaa ***** válasza:
71%

Semmi kézzelfogható bizonyíték nincs Soros ellen! Csak mennek a spekulációk meg a kitalált innen onnan összeollózott egyértelműen jobboldali odalakhoz köthető pletykái.

Az h én holnap kiállok az utcára és kijelentem, h Trump egy tömeggyilkos és mindenféle oldalról meg fegyvereladási statisztikából ki spekulálom h márpedig van köze hozzá, az nem jelenti azt h megdöntő bizonyítékok ezt alátámasztják.

2017. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/171 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy nyílt gyűlöletkampány semmi más.

Az ország 90% azt se tudja ki az a Soros, csak hogy a fidesz szerint már lecsengett az emútnyócévezés és új ellenségkép kell hogy ne legyen kit gyűlölni.


Ez az impotens kormányzás csak gyűlölködni meg lopni tud ezen kívül minden másra képtelen.


Innen csak egy lépés hogy kiplakátolják pl a balkezeseket dunába kéne lőni, aki nincs több mint 180 centi magas azt 180 alá kell vágni stb.


Képmutatás a javából hisz a fidesz bőszen magyaráz nem szabad a gyűlöletbeszédeknek helyt adni közben évek óta gyűlöletplakátokkal hányja tele az országot persze a lenézett adófizetők pénzéből.


Jövőre lehet ellene szavazni, vagy nem muszáj csak nehogy te légy a következő közellenség mert akkor megszívtad.

2017. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/171 anonim ***** válasza:
90%

17.57.


A SAJÁT szava, a saját nyilatkozatai nem elegek?

2017. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/171 anonim ***** válasza:
93%

#46 "Semmi kézzelfogható bizonyíték nincs Soros ellen!"


De van.

Az OTP elleni támadás miatt meg is lett büntetve, ki is fizette.

Az angol font és a francia frank elleni akciói is jól dokumentáltak, emellett számos ázsiai országban is végzett illegális pénzügyi akciókat.


Ő maga egy TV interjúban elismerte, hogy erkölcstelen amit csinál.


Az is dokumentált, hogy az ő szervezetei álltak a színes forradalmak mögött sokezer emberéletet követelve.


Persze ő azza védekezik, hogy "nem én sz.rtam a kútba, csak a kávájára... aztán piszkáltam bele."


Szóval van a számláján bőven, de a pénzével sokmindent el tud intézni.

2017. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/171 anonim ***** válasza:
91%

18.02.


A Sorost már a 80-as években is ismerték. Igaz, nem a falvakban a napkeltétől napnyugtáig dolgozó emberek, mert azokkal nem volt semmi közös érdeklődése.

Viszont a városi értelmiség ismerte, beszéltek róla. És akkoriban arra néztek ferde szemmel, aki a résen levés elvén volt.

A 90-es évektől egyre nyilvánvalóbb lett a háttere. Aztán saját maga is nyilatkozott, beszélt, írt.

2017. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!