Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a "sorosozás" antiszemitizm...

Jeffrey Spender kérdése:

Ha a "sorosozás" antiszemitizmus, akkor a "farkasflóriánozás vagy orsósviktorozás" cigánygyűlölet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Miért akarod egyáltalán kritizálni? Nem bírsz meglenni gyűlölködés nélkül, igaz?"


Ezt pont te mondod? :D

2017. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

50%, válaszoltam részletesen itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__87..


#11 válasz. A végén ott van az is, hogy mi a véleményem rólad. Meg a hasonszőrűekről. "Obama biztos nem igazi amerikai, mert csak egy büdös nigg.... mármint egyéb, meg nem határozott okokból hiszem, hogy a születési anyakönyvi kivonata hamis..."

Nagyon könnyű kiszúrni, hogy valamit antiszemita/rasszista/stb. indíttatásból csinálnak-e. Te is pontosan tudod. De te retardáltnak tetteted magadat, mert az politikailag kényelmes. Én pedig ennek megfelelő szinten kommunikálok veled.

2017. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Már kritizálni se lehet senkit? Tudtommal jogállam van, azt kritizálok akit akarok :D"


Akkor költsd rá a saját pénzedet, pubi, ne a miénket.

Felőlem a sajátodból azt csinálsz, amit akarsz, de a másik pénztárcájában ne turkálj!

2017. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja, meg mondjuk mi lenne, ha normálisan kormányoznátok az országot az esztelen gyűlölködés és korrupció helyett?
2017. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Te miről beszél pubi? Nem én rakom ki a plakátokat és nem is én kormányzok :D eltévesztetted a házszámot vagy csak sokat ittál?
2017. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen, de akik ezt mondják azok cigánygíűlölűk.
2017. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
A "sorosozás", akkor antiszemitizmus, ha zsidózással párosul. Amíg csak a tevékenységét kritizálják, addig nem. Legalábbis, ez lenne a normális. A"farkasflóriánozással", ugyanez a helyzet, viszont az "orsósviktorozás", azt hiszem, " csont nélkül" az.
2017. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!