Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » At hittem nincs lejjebb de van?

At hittem nincs lejjebb de van?

2017. júl. 8. 21:42
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
64%

de van!


[link]

2017. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Olyan soha nincs, hogy " nincs lejjebb".
2017. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Főleg, ha Szilárdról van szó. Ő nagyon tud például definiálni, mint a videóból is kidetül..
2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Igaza van pedig. Soros pénzéből bomlasztják a nemzetet.
2017. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
#4 Akarod mondani a Fidesz bomlasztja a nemzetet.
2017. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Gondoltam, hogy ez a Fekete Norbert. Ennél agresszívabb újságíró nincs, most is gyakorlatilag üvöltözött. Nem véletlenül történt meg, hogy kitiltották a parlamentből mint újságírót.
2017. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Emlékezzünk !

Több mint 80 éve Németországban volt egy ember...

Az állami propaganda gépezete kreált egy ellenségképet aki minden baj forrása volt... és harcoltak ellene.

Nem akarom tovább gondolni.

2017. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Most jelenleg mi miatt szidjátok?
2017. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nincs semmi kivetni való ebben. A hvg is egyre lejjebb adja a mércét. Pár éve még hasznos volt, de most az index és az origo színvonalát súrolja... Leginkább azok kritizálják a civil törvényt, akik nem is látják a civil szervezeteket. Vannak amelyek tényleg jó cél érdekében jöttek létre és hasznosak és vannak amelyek kb pénzmosásként szolgál.

Lehetünk naivak, de én még emlékszek 2016 nyarára, amikor egy civil szervezet 34 teljes árú jegyet vett előttem Szegeden a vasútállomáson a szervezet számlájára kettő magyar férfi a menekülteknek.

2017. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NSZ iskolái:

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapesti Tanítóképző Főiskola

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (–1996)

Eötvös Loránd Tudományegyetem


A mai értelmiség sokkal szarabb alakokból áll, mint a Bús Ezer Év Nemessége. Több a kutyabőrjük és nagyobb a pofájuk is. Ezeket az észkombájnokat soha a büdös életben nem fogjuk megfizetni. Ezer év múlva is az ilyeneket fogjuk szolgálni.


Addig volt csak jó, amíg gyorstalpalók döntöttek.

Ők legalább EMBEREK voltak. Nem védtük meg őket -- ma csak azt kapjuk, amit megérdemeltünk. Hagytuk, hogy az ilyen NSZ-szerű iqbajnokok lehülyézzék őket.

2017. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!