Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Magyarorszagon elni?

Milyen Magyarorszagon elni?

Figyelt kérdés
Nem sokara megyunk es nem tudom mire szamitsak. Ugy kb barmi erdekel ezzel kapcsolatban!

2017. júl. 24. 16:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
49%

Én el fogok költözni innen.

2 évem van még egyetemből és utána megyek is.

2017. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
49%
És ha kimentek, attól még rendbe fog jönni az ország?
2017. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Itt hagyjátok, mert könnyebb kimenni, pedig egyedül akkor lehet megoldani a problémát, ha nem hagyja el senki az országot!
2017. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Amugy ez igaz, nelkuletek minden nehezebb lenne miert nem teszitek jobba? Inkabb oda mentek ahol mas meg tette ezeket?
2017. júl. 24. 16:50
 15/43 anonim ***** válasza:
59%

Én jól élek Magyarországon. Havonta közel fél millió forintot keresek bruttóban, kapok 13. havi fizetést, cafeteriát is.

A nagyvárosokban többségében elfogadhatóak az életkörülmények (természetesen ott is van gazdagabb és szegényebb réteg is). Kisvárosokban és falvakban nincs sok munkalehetőség.

Igazából azt veszem észre, hogy aki akar, az tud nagyon jól élni, ám azért keményen meg kell dolgozni. A legtöbb ember azt várja, hogy egy érettségivel majd nyugati béreket keressen, minden az ölébe hulljon. Ez itt nem működik. A magyar emberek mentalitásával van baj, sokan azt hiszik, hogy ők azért nem keresnek magas fizetést, mert a Fidesz, a Kormány, az elmúltnyolcév, meg hasonló marhaságok.


Nem vagyok a Kormány támogatója, sőt nyíltan támogatom az egyik ellenzéki pártot, még mielőtt valaki elkezdene itt fideszbérencezni.

2017. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%

12-13.

Őszintén,mondjatok egy olyan ismer magyar embert,akinek megérte itt maradni.

Aki itt marad és próbálkozott,annak szar élete volt,majd bele is rokkant.

Én nem akarom úgy végezni,mit a fekete ruhás nővér,vagy bárki más,aki próbált tenni valamit.

Ha itt maradsz,akkor vagy behódolsz és nem változik semmi,vagy lázadsz,de akkor ellehetetlenítenek,nem lesz munkád,nem lesz nyugodt családi életed és vagy öngyilkos leszel vagy kimenekülsz külföldre...

Ez az ország nem éri meg a feláldozott emberéleteket...

2017. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 I noor Y ***** válasza:
100%
Haz mohacsnal nem is azert haltak meg h te megszuless
2017. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
#12: Nem fog rendbejönni, de aki kimegy (pláne aki véglegesen), azt már ez kevésbé érdekli. Elsősorban magával és a családjával törődik, amire persze lehet azt mondani, hogy önző dolog, mégis érthető.
2017. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 wytonkelly ***** válasza:
100%
En külföldön dolgoztam évekig az utóbbi évben haza költöztem, és egyáltalán nem élek rosszabb életszínvonalon mint Nyugaton éltem. Bár ennek köze lehet annak hogy olyan hiányszakmában dolgozok az építőiparban amely mindenhol jól fizet, itthon is.
2017. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Legkirájab ász!
2017. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!