Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Magyarorszagon elni?

Milyen Magyarorszagon elni?

Figyelt kérdés
Nem sokara megyunk es nem tudom mire szamitsak. Ugy kb barmi erdekel ezzel kapcsolatban!

2017. júl. 24. 16:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
39%

Szar, de nem reménytelen.

Ja, de.

2017. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Hát, lehetne jobb is, de én még így is csak itt tudom.elképzelni az életemet. Tart ameddig tart.
2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
40%
Eladjuk anyummal a családi házat megyünk ki apumhoz Németországba mivel ő kint van már fél éve. Egyikünk sem akar rabszolga lenni így lelépünk mivel ha itt maradnánk akkor sem változna semmi sem !
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, a kúrmánynak és a hatalmi elitnek hála szét van verve az ország. Bődületes iramban terjed a mélyszegénység, munkahely nincs, és aki teheti, menekül Németbe mint a patkányok a süllyedő hajóról. Közbiztonság nulla, egészségügy nulla, de szép új stadionjaink meg kisvasútunk az szerencsére van...
2017. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
33%
Mi Magyarországon élünk nagyon jó színvonalon. Ne hallgass azokra akik szerint itt nem lehet jól élni. Egy jó vezető simán kaphat nettó 5-600.000 havonta amiből jól megél. Csak ezen az oldalon inkább csak a szegények írnak pedig sok ember él itthon nagyon jó színvonalon önerőből. Azokra meg nem éri meg hallgatni akik a saját szegénységükért másokat okolnak.
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Amúgy a többség számára tényleg rosszak a kilátások de sok szorgalmas ember nagyon jól megélhet itthon is. Persze ahhoz tehetségesnek kell lenni nem csak a GYK-n írogatni, hogy jaj de rossz az ország.
2017. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Jobb mint 10 éve.
2017. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Nos...írtak itt már sokan sokfélét.:-) Az "elmaradott vidék": gyönyörű tájaink vannak, és sok tiszta, rendezett falu, köztük turisztikai célpontok. Most zajlik pl. a Művészetek Völgye programsorozat a Balaton-felvidéken, 3 nagyon helyes kis faluban, de említhetem az őrségi falvakat a különleges településszerkezetükkel, vagy a zselici, bükki, mátrai falvakat. Ismertem parasztbácsit, aki 92 évesen napi 15-20 kilométert biciklizett, és Villont idézett, teljes természetességgel.:-) Felénk, a nyugati határszélen megszokott dolog a falvakban a becsületkassza, kiteszik a ház elé egy asztalra az eladó gyümölcsöt, zöldséget kiporciózva, mellette az ára meg egy befőttesüveg, abba lehet tenni a pénzt. Itt nagyon jó a közbiztonság is, a városokban van színház, koncertterem, programok, szórakozási lehetőségek. Aki tanul és nem fél a munkától, az jól él. Bejártam a világot, a legtöbb országot, ahol jártam, szerettem, lenyűgöznek más kultúrák, és tudom, hogy nem kell szégyenkeznünk a miénkkel sem.:-)
2017. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Ertem, szoval lehet jol is elni de ekkora kulombsegek vannak az emberek fizetese kozott?
2017. júl. 25. 21:39
 30/43 anonim ***** válasza:

"Egy jó vezető simán kaphat nettó 5-600.000 havonta amiből jól megél."


Igen. Milyen kár, hogy mindenki nem lehet vezető.


"Csak ezen az oldalon inkább csak a szegények írnak pedig sok ember él itthon nagyon jó színvonalon önerőből. Azokra meg nem éri meg hallgatni akik a saját szegénységükért másokat okolnak."


Magyarország nem csak Budapestből áll.

Azokra pedig még kevésbé éri meg hallgatni, akik szerint a felsővezetők fizetése etalon az egész országra nézve.


"Persze ahhoz tehetségesnek kell lenni nem csak a GYK-n írogatni, hogy jaj de rossz az ország."


Erre majd visszatérünk akkor, amikor a 3 diplomás 5 nyelvvizsgás pályakező nem a Jewbilban fog robotolni napi 25 órát futószallag mellett robotzombi melóban.

Ment a piros kéz.

2017. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!