Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Magyarorszagon elni?

Milyen Magyarorszagon elni?

Figyelt kérdés
Nem sokara megyunk es nem tudom mire szamitsak. Ugy kb barmi erdekel ezzel kapcsolatban!

2017. júl. 24. 16:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hát ha akkora számban képezik ki őket, mint anno a jogászokat/közgazdászokat, akkor nagyon is elképzelhető. Ha emlékszel rá, 10-15 éve ők voltak a sztárszakmások. Aztán most meg krumplit sütnek a Börger Kingben.
2017. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ismerek jó néhány jogászt és közgazdászt, olyat egyet sem, aki hamburgert süt. De ha te be tudsz mutatni csak egynek is a Burger Kingben, akkor elhiszem.:-) És, mint említettem, műszaki végzettségű emberekre nem konstans az igény a munkaerőpiacon, hanem dinamikusan nő.
2017. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Én meg ismerek egy csomó olyat, aki nem tudott a szakmájában elhelyezkedni. 3 közülünk munkanélküli, ketten a Jewbilban dolgoznak futószallag mellett robotzombi munkában :) kvittek vagyunk!

Hogy az igény meddig nőhet informatikusokra, azt nem tudom megmondani, de azt igen, hogy a hazai munkahelyek száma viszont csökken.

2017. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!