Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztyének! Ti kire szavazto...

Keresztyének! Ti kire szavaztok? Mennyire befolyásolja ezt a döntést a hit?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 18:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És ez "keresztény" hozzáállás a Fidesztől? :D

Inkább a DK!!!

DK szimpatizáns vagyok, mindenki tudja, hogy keresztény vagyok és senki nem vet meg azért és nem közösítenek ki!

Ugyanolyan ember vagyok a szemükben, mint a nem keresztények!!

2017. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Én katolikusként majd elolvasom választások előtt a nyilvánosságra hozott pártprogramokat és amelyikben kevesebb keresztényellenességet találok, majd arra szavazok.
2017. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Ti tényleg ilyen hülyék vagytok, most őszintén?

Melyik az az ellenzéki párt, amelyik a kereszténység ellen van és mutassatok már olyan ellenzéki programot, amelyik a kereszténység ellen vall!

Ilyen agymosott hülyék vagytok?

Nem kell Fidesz propoaganda híreket figyelni/hallgatni/olvasni!!!

2017. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"Melyik az az ellenzéki párt, amelyik a kereszténység ellen van és mutassatok már olyan ellenzéki programot, amelyik a kereszténység ellen vall!

Ilyen agymosott hülyék vagytok?"


Mutatok:

DK: [link] itt a 3. pont

(zárójeles megjegyzés: az állam és egyház szétválasztása egy nagy tévedés, ugyanis nyugaton vagyis a latin egyházban mindig is szétválasztva volt az egyház és az állam. Keleten nincs szétválasztva, ami egyenlő azzal, hogy az egyház kvázi az állam alatt működik.)

Együtt: [link] Oké, lehet ez a véleményük, de ez az egész ellentétes a kereszténységgel, ezért ilyen programra én keresztényként nem szavazhatok.

Sajnos a Momentumnak még nincs elérhető teljes programja. Ami van, ott nem érintik az egyházpolitikát, így nem tudunk erről semmit. De amennyire tudom, a családot ők sem csak egy férfi és egy nő kapcsolatának tartják, ezért ez sem képviseli a keresztény értékeket.

Ugyanez igaz a Liberális pártra is.

2017. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:30


Azért ne essünk túlzásba!

Mert valamilyen formában TÁMOGATNI FOGJÁK az egyházakat, de nem ölnek bele felesleges milliárdokat úgy, mint a Fidesz, hogy a külhoni egyházakat is milliárdokkal halmozzák el!

2017. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Ooh nem neeem nem gyerekem. Kellemelten helyzetbe hozol mert még ezt a fatökű DK-t is meg kell védjem. Önmagában az nem keresztényellenesség, hogy az egyház független legyen az államhatalomtól, se a vallás szabadsága. Tévedésben vagy, és ez mások iránti bizalmatlanságodból ered, plusz a lenézésből gondolom.


Aztán: az egyén szabadságáért küzdő programok is csak neked keresztényellenesek, mert jogai vannak a melegnek, színesbőrűnek, vagy egyébnek aki nem keresztény.

2017. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
A keresztényeknek a KDNP a kötelező, hisz az egyetlen keresztény párt a palettán
2017. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

ma 14:16


Te hülye marha!

Hol tiltja neked a DK a keresztény vallásgyakorlást/szabadságot? :D

Fatökű Fideszp@tkány!!!

2017. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

"A keresztényeknek a KDNP a kötelező, hisz az egyetlen keresztény párt a palettán"


Fogalmazzunk úgy, hogy ÁLKERESZTÉNY!!!

2017. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Ja, teszem hozzá, hogy a Bayern München Zsoltika NEM KERESZTÉNYELLENES azzal, hogy Ferenc Pápát "liberális vén maj0mnak" és "marhának" nevezi? :D


[link]


[link]

2017. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!