Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az újabb hazugság Orbán...

Mi ez az újabb hazugság Orbán Viktor médiáiban arról hogy "Vona meggyalázott 3 millió nyögdíjast"?

Figyelt kérdés

Megnéztem a híradóban mit mond el, aztán elolvastam a Gábor bejegyzését is, itt döbbentem rá hogy eszméletlen hazugság az egész.


Ő megfigyelt valamit, írt róla pár sort, erre jött ez a 3 millió nyugdíjasozás. Ha én rosszat mondok egy konkrét zsidóról, és nem azért mert zsidó, hanem azért mert ő egy rossz ember szerintem, akkor én is bocsánatot kellene kérjek mind a 15 millió zsidótól?



2017. aug. 1. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


a legjobb amikor Vona megkérdi hogy a viktátor válaszol e a kérdésekre vagy fentről nézi hogy hajánál rángatnak egy 50 kilós nőt

2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Miert szerinted Vonának lehet hinni? Ket havonta kijelent valamit ami teljesen ellentétes az addigi kijelentéseivel
2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tgt ***** válasza:
97%
Az Orbán-média Vona ellen próbálja hangolni az embereket, mert a Jobbik a legerősebb ellenzéki párt, valószínűleg Vona lesz Orbán kihívója.
2017. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3/3 Időpont ma 13:21


Ja, aki a Tv2 és az m1-ről tájékozódik, akiket azért fizetnek hogy az ellenzékről hazudozzanak, az nyílván így látja, de elég szűk látókörre vall, ha valaki nem veszi észre hogy hiba van a rendszerében, mert mindig csak az egyik véleményét hallgatja meg.

2017. aug. 1. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Időpont ma 13:21


Miért Orbán nem ugyanezt csinálja? egyszer nem jöhet migráns. utána jöhet migráns, ha gazdag. Aztán jöhet, ha fiatal. Hagyjuk már ezt. Egyik szavával üti a másikat állandóan.

2017. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mivel egyre inkább úgy tűnik, hogy a Jobbik a legnagyobb ellenfél, világos, hogy bevetnek ellenük mindent.
2017. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mivel egyre inkább úgy tűnik, hogy a Jobbik a legnagyobb ellenfél, világos, hogy bevetnek ellenük mindent."


Attól függ, melyik közvéleménykutatónál.:D Egyébként a Fidesznek mindegyiknél háromszor akkora a támogatottsága, mint a Jobbiknak, úgyhogy nem gondolnám, hogy pont tőletek rettegnek. Pláne Vona főnök idiótábbnál idiótább húzásai után.:DDD Ideje lenne lecserélni a tanácsadóit, vagy rendesen szedni a gyógyszerét, ha jövőre is akar néhány morzsát a tortából.

2017. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!