Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan fognak kivándorolni...

Hányan fognak kivándorolni Magyarországról a jövő évi választási eredmények láttán?

Figyelt kérdés
Vannak, akik még reménykednek a fidesz leváltásában?

2017. aug. 17. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Még nem is mentek le a választások, de Te már előre sírsz. Ennyire bízol a baloldali pártokban? Ha igen, akkor miért a Fideszt hibáztatod a töketlenkedésért? Kiknek köszönhető, hogy 2/3-ot kapott a Fidesz?
2017. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok ugyan fideszes, de szerintem, ha netán baloldali párt, vagy a Jobbik győzne, akkor is sokan fognak kimenni.
2017. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Pénzt keresni mennek ki, nem orbán elől menekülnek -.-'
2017. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
ha szerinted a kormány miatt mennek el innen az emberek te butább vagy mint gondoltam nevedd sértésnek
2017. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Akármi lesz, kivándorlók akkor is lesznek.

Ezek közt nyilván lesznek olyan politikamániás őrültek is akik olyanokat képesek mondani egy nekik nem tetsző választási eredmény miatt h ezután nem tartja magát etnikailag magyarnak.

2017. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Reméljük, az összes libsi kivándorol. Úgyis mindig azt hajtják, hogy rossz itt élni.
2017. aug. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Ideje lenne ha végre a magyarellenes fideszesek mennének el innen. Eddig csak a jóravaló, dolgozni akaró családalapítás előtt álló fiatalok mentek el. Ezért tud nyerni a Fidesz, mert az ellenzék szavazói elmenekültek a korrupció elől.
2017. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Aki leleményes az itt marad, bár szakmákban/ gyárakban külföldön jól lehet élni viszont vállalkozást indítani nem lehet, itthon még van rá lehetőséged.

Most nem strómanokról beszélek de itt még meglehet gazdagodni nyugaton már nem

2017. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

" Pénzt keresni mennek ki, nem orbán elől menekülnek -.-'"


Így van, pl én is. Annyira nem Orbán elől, hogy vissza se vágyom...


Az meg, hogy nem lehet vállalkozást indítani. Miért ne lehetne? Meggazdagodni se lehet? Azt is lehet, ha rátermett vagy, de ki akar meggazdagodni, szimplán normális életet akar mindenki, aki kijön, nem többet.

2017. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!