Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoftverfejlesztőként kötelező...

Szoftverfejlesztőként kötelezően a Fidesz-re kell majd szavaznom '18-ban, annak ellenére, hogy rühellem őket?

Figyelt kérdés

Undorító amit csinálnak, tönkre tesznek mindent, ellopnak mindent, egy korrupt maffia. Az egészségügy, oktatás már kritikán aluli, minden csak Mészáros Lőrincnek megy, lassan már az egész országot felvásárolja, mert olyan sikeres üzletember, annyira vág az esze (irónia off). Szóval teljes mértékben undorodom tőlük, ráadásul ez a tudatos gyűlöletkampány, hogy a buta nép figyelmét elterelje a valódi problémákról, a korrupcióról, ez egy külön gyomorforgató faktor.


Mégis rájuk kell majd szavaznom? Mert szoftverfejlesztő vagyok, pár éven belül bruttó 1 millió forint fölött tervezek keresni Budapesten, és csak a Fidesz garantálja egyrészt az egykulcsos adórendszert, másrészt más párt (Botka) az ilyen fizetésűeket meg egyenesen megkopasztaná mint anno a kulákokat.

Tényleg muszáj a Fideszre szavaznom így?


2017. aug. 21. 21:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
szóval 145-ös az IQ-d lehet elhiszem nem lehetetlen viszont hogy nem tudod használni abban biztos vagyok
2017. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nagyon is érti hogy miért jó a progresszív adózás. Még a 145 IQ -t is elhiszem neki. Itt mindössze csak arról van szó hogy amég neki jó addig akár kipusztulhat a fél ország is de sajnos még rgy hangyaf,sznyi lelkiismeret maradt benne. Ezért hát feljött gyakorira hogy önigazolást adjunk neki. :)
2017. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
12#, igen, pontosan ez történhetett. A trollok egyébként is csak a skandináv mitológiákban léteznek, úgyhogy nem tudom, hogy mit képzelegnek itt egyesek.
2017. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 árokpart ***** válasza:
Nem az IT szektor adja a legtöbb GDP-t, hanem a beruházások, építkezések, de legfőképpen az EU-s pénz. Meg természetesen a vásárlóerő kismértékű bővülése.
2017. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
56%

"Itt mindössze csak arról van szó hogy amég neki jó addig akár kipusztulhat a fél ország is de sajnos még rgy hangyaf,sznyi lelkiismeret maradt benne."


Tudod, azok az emberek, akik ilyen hangnemben "követelik" maguknak a "lelkiismeretet" és a "szolidaritást", azok az én szememben nem igazán érdemlik meg. Egy csöppnyi lelkiismeret furdalásom sincs azért, hogy ti elcsesztétek az életeteket és nyomorogtok. Azért nincs, mert ez a ti dolgotok, nem az enyém. Mindenki a saját sorsának kovácsa. Ha annyira rossz itt nektek, miért nem kerestek boldogulást más országokban? Én ezt tenném, nem másokat hibáztatnék, amiért többet keresnek mint én...


Egyébként pont erről beszéltünk a bruttó 1 millió forint felett kereső szoftverfejlesztő kollégáimmal, hogy ha nem akarunk értelmetlenül többet adózni (mert a tőlünk elvett pénz ugyanúgy a korrupt baloldali/egyéb politikusok zsebében landolna, nem az ország jövőjét alapoznák meg belőle, sajnos éppen ellenkezőleg...), akkor kénytelenek vagyunk a Fideszre szavazni. Tökéletesen igaza van a kérdezőnek.

2017. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
78%

"Egyébként pont erről beszéltünk a bruttó 1 millió forint felett kereső szoftverfejlesztő kollégáimmal, hogy ha nem akarunk értelmetlenül többet adózni (mert a tőlünk elvett pénz ugyanúgy a korrupt baloldali/egyéb politikusok zsebében landolna, nem az ország jövőjét alapoznák meg belőle, sajnos éppen ellenkezőleg...), akkor kénytelenek vagyunk a Fideszre szavazni. Tökéletesen igaza van a kérdezőnek."


Cserébe sokkal többet adtok Mészárosnak :-D De ez ne zavarjon fidióta...

2017. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

"Cserébe sokkal többet adtok Mészárosnak :-D De ez ne zavarjon fidióta..."


Inkább mint Rolex Botka. Hallottál már az éhes kullancs és a jóllakott kullancs legendájáról? És pont ez az, hogy nem adunk többet a saját fizetésünkből (az, meg hogy ki mennyit lop a közösből, más dolog)... Ha adnánk, annak sem lenne semmi értelme.

2017. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%

"Inkább mint Rolex Botka. Hallottál már az éhes kullancs és a jóllakott kullancs legendájáról?"


Persze. Retardált fideszesek szokták ugatni, hogy a saját lelkiismertük hiányát leplezzék. :-)


Mészáros meg a jóllakott kullancs :-D Viccnek is rossz :-D


Persze akinek odáig jut el az értelmi hiányossága, hogy rolexezik, a valóságot meg leszarja, hát...


Teszem hozzá, 2010-ben a szopottaid voltak az éhező kullancsok, mégis szopod őket mai napig ;-)


(a stílusod jobban elárul, mint a százalékod...)

2017. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
21%

"Persze akinek odáig jut el az értelmi hiányossága, hogy rolexezik, a valóságot meg leszarja, hát..."


Igazad van, biztos nekem van "értelmi hiányosságom", akinek napi szinten az a munkája, hogy komplex rendszereket tervezzen/valósítson meg/lásson át. Biztosan nem vagyok képes megítélni a körülöttem lévő egybites valóságot. Már csak azért is, mert az én életem rendben van (már az Mszp/Szdsz ideje alatt is rendben volt), Ti meg a mindenkori aktuális kormányt (már amennyiben az nem baloldali) és a "gazdagokat" okoljátok a szar életetek miatt, ahelyett hogy végre tenni is próbálnátok a saját életetekért az értelmetlen politizálás és cirkuszolás helyett.


"a stílusod jobban elárul, mint a százalékod"


Én legalább őszinte voltam. Egyszer nem hülyéztelek le, te meg milliókat hülyézel. Igen, stílusod az van. A százalék meg akkor lenne mérvadó, ha ez nem egy 90%-ban elfogult ultra liberális/baloldali vélemény nyilvánító fórum lenne. Úgyhogy veszettül leszarom a százalékokat, ha valaki széllel szemben pisil, bizony pisis lesz a nadrágja! Ha ez az ára, hogy végre visszatérjetek a valóság talajára, hát én megfizetem.

2017. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az?
2017. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!