Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mai világban hogy függesztheti...

Mai világban hogy függesztheti fel a kapcsolatait egy EUs ország egy EUs országgal?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
#6 Ehhez képest te visítasz itt. Az meg nagyon érdekel minket, hogy pár ostoba mit kommentel névteleül.
2017. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11. Ki az a "minket" ha szabad kérdezni?
2017. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

"11. Ki az a "minket" ha szabad kérdezni?"

Szerintem a 11. es most ismerte be hogy egy csoportban kommentelnek pénzért

2017. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem inkább az érdekelne, hogy mit mondott szó szerint. Sajnos, angolul nem tudok, magyarul meg olvastam olyat is, hogy "leterroristázta" a magyar kormányt, meg olyat is, hogy a terroristákhoz hasonlóan gyárt "ellenségképet". Azért a kettő, nem ugyanaz.
2017. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is elszólta magát. :D
2017. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Engem inkább az érdekelne, hogy mit mondott szó szerint. Sajnos, angolul nem tudok, magyarul meg olvastam olyat is, hogy "leterroristázta" a magyar kormányt, meg olyat is, hogy a terroristákhoz hasonlóan gyárt "ellenségképet". Azért a kettő, nem ugyanaz."


In the interview, Scheltema was critical of Hungary’s unwillingness to participate in a European Union plan to relocate asylum-seekers from Greece and Italy. He also criticized the Hungarian government’s campaign against billionaire financier and philanthropist George Soros and drew parallels between the government’s efforts to “create enemies” and those of the Islamic State group.


Ez lefordítva annyit jelent röviden hogy azt kritizálta hogy az országunk nem hajlandó részt venni a görög és olasz menekültek áttelepítési tervében (azaz az úniós menekült kvóta). és azt is kritizálta hogy kampányt folytat Soros ellen ami szerinte az iszlám állam módszereivel azonos

2017. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért az érdekes, hogy az osztrák kommentelők mennyire normálisak, majdnem mindenki Magyarországot támogatja. El lehet olvasni. Ez a tanulságos.


[link]

2017. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
#16: Szóval inkább az "ellenségképgyártásos" verzió igaz? Akkor viszont azért egy kicsit túl van reagálva a dolog, nem?
2017. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olvasdd el, mit mondott a holland nagykövet. A kérdés inkább: hogy mondhat egy EU nagykövet másik EU országra ilyet. Mit képzel magáról? Mi miért nem nyilatkozunk - pl. Hollandiáról - ilyen stílusban?
2017. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" #16: Szóval inkább az "ellenségképgyártásos" verzió igaz? Akkor viszont azért egy kicsit túl van reagálva a dolog, nem? "

Lényegében igen viszont ahogy ő azt megfogalmazta erre EUs országok közt nem volt még példa

2017. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!