Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyrehozná az országot egy...

Helyrehozná az országot egy olyan párt/mozgalom amelynek a következő lenne a programja?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ez lenne az ideális hazánk számára.


A következő lenne a program:


-Hazánk államformája királyság lenne, királlyal az élen és ősi magyar nemesi családokkal a mai korrupt politikusok helyett


-Kilépnénk az Unióból és eltávolodnánk a Nyugattól minden(gazdasági, politikai, ideológia,stb.) szempontból, de nem tartoznánk a Kelethez hanem elszigetelt ország lennénk.


-a migránsügyet kemény módszerekkel oldanák meg, gátat szabnának a bevándorlásnak


-normális egyház létrehozása ami szorosan összefonódik az állammal


-a kereszténység nagy szerepet kapna és az embereknek is eszerint kellene élniük hedonizmustól, anyagi javaktól és fényűzéstől mentesen


-a párt inkább az újkeresztény protestáns-puritán Luther-Kálvin irányvonalat követné mert azelőtt az egyháznak sok bűne és fényűző életet éltek stb.


-tekintélyelvű rendszer lenne, de semmi elnyomás korrupció, csak rend és fegyelem


-sorkatonaság bevezetése


Kb. ennyi


Én úgy gondolom, hogy Magyarország akkor lenne ismét szép és dicső ország ha ilyen rendszer lenne.


Ti, hogy látjátok?



2017. aug. 28. 21:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
"...ősi magyar nemesi családokkal a mai korrupt politikusok helyett." Ajánlom figyelmedbe Petőfi Sándordor "A magyar nemes" című versét.
2017. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
"...elszigetelt ország lennénk". Na ja, az biztosan, baromi jó lenne...
2017. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Lista alapján nem is értem, hogy miért Észak-Korea jut egyből eszembe. Náluk aztán milyen jól beváltak a hasonló módszerek...


Amúgy a "hedonizmustól, anyagi javaktól és fényűzéstől mentes" élet a királyra és nemesekre is vonatkozna?

2017. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond valakinek valamit Girolamo Savonarola neve? :)
2017. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%

"-normális egyház létrehozása ami szorosan összefonódik az állammal "


inkvizíció 21. század

2017. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
11%

Az egyházak a kormányoknál is rosszabbak. A kereszténység így is a legégetőbb probléma a ciganybűnözés mellett. Ne kényszerítsünk senkire ilyen beteg értékrendet. És akkor ha valaki "paráználkodna", azt lelőnék? A sorkatonaság baromság, engem például hátráltatna a karrieremben.


Valaszoltam egy korábbi kérdésedre, kerlek reagálj

2017. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!