Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz értelme haza...

Mikor lesz értelme haza költözni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Idestova még 2006-ban költöztem ki véglegesen abba az országban ahol dolgoztam, előtte is kijártam pár hónapig, utána haza jöttem, de értelmét nem láttam az ingázásnak.

Ugye jövőre lesz a választás, és magyar portálok illetve családtagok szerint se várható javulás.


2017. aug. 30. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, én sem tervezek hazautat. Majd ha ugyanazt a bért megkapom, amit itt, és nem húzzák le a fizetés harmadát, majd akkor esetleg. de hát ugye a nép nem fog hazavárni, mert rasszista migránsozok lettek...
2017. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
80000 honlap foglalkozik az aktuális politikai gazdasági helyzettel ahonnan a magyarok is tályékozódnak az internet csodálya hogy ha akár afrikából akár japánból is ugyanazokat a híreket el lehet olvasni én pl tisztában vagyok az amerikai politikai helyzettel pedig nem jártam ott
2017. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországra sosincs értelme költözni. Innen mindig csak elfele érdemes menni.
2017. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Sosem lesz értelme.
2017. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Sosem.

Itt nem is érdek és nem is cél a változás.

Az ország miniszterelnöke megmondta,hogy ide nem kell jóléti állam,a nyugdíjasok meg ehhez tapsolnak,a fiatalok meg tűrik.

Akkor érdemes max hazajönni,ha nyugdíjas leszel,és egy jó biztonsági rendszerrel felszerelt lakásod van,mert a nyomor miatt egyre nagyobb lesz a bűnözés.

2017. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Diplomásként egész jónak értékelem a helyzetet (nem politikailag). Munka van dögivel. Éltem Németországban 2 évet, van összehasonlítási alapom. Ott sincs kolbászból a kerítés. A bürokráciájuk tényleg jobb, de életed végig auslander vagy.
2017. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

 

Ahhoz, hogy egy jól fizetett, biztos külföldi munkahelyről érdemes legyen végleg visszajönni Magyarországra, az kell, hogy Orbán elpusztuljon, az utána következő kormányok (szinte mindegy, hogy bal- vagy jobboldali, csak ne ezeknek a férgeknek a politikáját kövesse) pedig felszámolják a rendszerét. Ez minimálisan két-három választási ciklust jelent, ha minden elsőre sikerül, bár ez ebben az országban nem jellemző. Inkább úgy fogalmazok, hogy ha most születik odakint egy gyereked, ő talán majd hazaköltözhet. Miután nyugdíjba ment :)

2017. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Ki mentél, maradj is ott akkor!
2017. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

"de életed végig auslander vagy."


otthon meg migránsnak neveznek majd, az jobb?

2017. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" Ki mentél, maradj is ott akkor!"


Na látod kérdező, pont ezt mondom. Ilyen a tipikus hazaváró magyar mentalitás.

2017. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!