Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lenne értelme a kolozsvári...

Lenne értelme a kolozsvári reptérre haza utazni Angliából? Majd onnan magyarba.

Figyelt kérdés

Már volt ezzel hasonló kérdésem kint bár akkor nem ez volt a főtéma, ezért írom ki.


Anglia Leeds környékéről repülnék Békés megyébe, viszont azok a járatok amik Budapestre mennek, majdnem tripla annyiba kerülnek mintha Kolozsvárra repülnék.

Az lenne a kérdésem, hogy lesz ezzel valami gubanc? Mert valaki már írta, hogy nem érdemes, ráadásul románia nem schengen határ és problémás.

17 évesen egy magyar személyivel attól még mozoghatok a határok közt bármi probléma nélkül, ugye?


Ja, és megköszönném ha valaki tudna valami linkeket adni tömegközlekedéssel kapcsolatba Kolozsvárról békés megyébe. (Mindegy hova, csak én még nem találtam semmit.)


Előre is köszi :)



2017. jún. 23. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Fogsz egy excel táblát, vagy egy papírlapot. Összeadod az egyik irány költségét, aztán megnézed a másikat.

Minket meg akkor zargatsz, ha nem tudod, melyik szám a kisebb.

2017. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Légyszíves, elmagyaráznád kit érdekel az útiköltség? Nem ez volt a kérdés...

Segítek:

"Az lenne a kérdésem, hogy lesz ezzel valami gubanc? Mert valaki már írta, hogy nem érdemes, ráadásul románia nem schengen határ és problémás.

17 évesen egy magyar személyivel attól még mozoghatok a határok közt bármi probléma nélkül, ugye? "

2017. jún. 23. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Kolozsvar - Bekes megye valsz eleg hosszu lesz...
2017. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Debrecenbe nincs jarat a kornyekedrol? En Hampshireben elek, Lutonbol tudok legegyszerubben repulni, 5 repter jatszik hazautazaskor (Budapest, Debrecen, Szatmar, Kolozsvar, Vasarhely) es arak szempontjabol a Debreceni szokott altalaban a masodik legolcsobb lenni. Neked pedig valoszinu egyszerubb lenne talalni valami lehetoseget Debrecentol Bekesig, mint Kolozsvartol, utobbi esetben ugyanis sok lenne a valtas, ami egy idegen orszagban nem biztos, hogy a legjobb szorakozas.
2017. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Szeretem, mikor a kérdező az okosabb a válaszadónál. Most is ez történik épp.

Ne haragudj, ha nem pontosan értettem, honnan és hová utaznál, valamint milyen feltételekkel. Ugyanis ezt elfelejtetted leírni. Csak jöttél egyfajta alacsony műveltségű megfogalmazással, hogy magyarba jössz.

Mi is a hasfájásod haver?

2017. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Románia nem Schengen, viszont Anglia se.


Én lebeszélnélek Romániáról.

Nem ismerem a Román vasutakat, de sok jót nem hallottam róla. Illetve lehet, hogy az utazási idő és költség többe lenne, mint egy budapesti járat.

+ Az időeltolódást is kalkuláld bele, mert Anglia -1, Románia +1 óra, Magyarországhoz képest.

Nem muszáj Londonba utaznod, Liverpool esetleg Manchester is szóba jöhet. Budapestről és Debrecenből könnyebben és olcsóbban hazajutsz Békésre, mint Romániából.


Kolozsvárról Békécsaba Google maps szerint, 15 óra tömegközlekedéssel (Arad, Szeged átszállással).

Autóval 243 Km.


Tehát lehet, hogy a Repülőjegy olcsóbb lenne, de a hazajutás többe kerülne. Tehát számolj, ahogy a többiek tanácsolták.

2017. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Ahh tünj már el, nincsen jobb dolgod? Leírtam kérdésem lényegét, ahogy látom a többiek megértették. Én kérek elnézést,hogy nem Magyaroszágon jártam isolába és szegényes a fogalmazásom... De hisz senkise lehet olyan szerencsés az életbe mint te :)

Csak likvidáld magad, talán a nap is kisüt.


#4 Köszi, de sajnos nem jó luton :/ Nagyon messze lenne nekem. Leeds, Manchester és Doncaster játszik csak. Ezek meg pesten és kolozsváron kívül nem mennek máshova, ami nekem is jó lenne.


Akkor inkább mégis egy pesti jegyet veszek. Pont találtam egy olcsóbb Rynair-est.

Azért köszi mindenkinek, főleg neked 6-os mert lebeszéltél a rosszról :)

2017. jún. 23. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, Pestről kb. minden órában el lehet érni a megyét, Kolozsvárról nem olyan egyszerű az ország azon részébe eljutni. Ha anyagilag nem is feltétlenül, időben biztosan sokkal rosszabbul jönnél ki.


#5 Írta, hogy Békés megyébe utazna. Nyilván ehhez el kell olvasni a cím alatti részt is, amit persze megértek, hogy megerőltető.

2017. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mégis bevállaltam azt az utat:)

Legalább láttam valami újat is. (Kelet ukrajna/háborús övezet/ lelakott szellemvárosok jóformán...) de nem bántam meg.

Egy ismerős jött el értem kocsival.

2017. nov. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!