Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már, hogy a...

Nem unalmas már, hogy a Gulyás Mártonos cikkben csak Sorosozás van?

Figyelt kérdés

[link]


Soros soros soros...



2017. szept. 23. 07:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem diszkriminál, de ha így nevezed, akkor pozitívan, a nőket, és nem negatívan a férfiakat. Az pedig ne fájjon ha igazi férfi vagy.



Nem érdekel az orosz amerikai összehasonlításod. Nem azért áll ki valaki az ukránok emberi jogaiért ha kell mert ez az érdeke. Lepődj meg: az amerikaiak által elkövetett őslakosok elleni emberjogi borzalmak(irtások) ellen ugyanúgy álltak ki emberjogi harcosok, és a színesbőrűek ellen elkövetettek ellen is. (rabszolgaság). Csak a te szemellenződ azt gondolja, hogy mindenki Hillary Clinton. De tudod mit? Gondold, nem nagyon izgat, csak megint megkérdezem Jeffreyt ha olvassa: Mennyivel kerül más elbírálás alá a kettő, most hogy már a mellékelt ábra is itt van?

2017. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Vissza olvastam a válaszomat mert valami nem stimmelt benne. Ezt csak javításként biggyesztem ide, egy részletként:


-De vajon joga van-e pálcát törni mások felett azoknak, akik semmit nem tettek azért, hogy embertársaik _ne_ olyan élethelyzetekbe kényszerüljenek élni, és boldogulni, hogy degradálják saját erkölcsüket, emberségüket, és jellemtelenné züllött emberekké váljanak-


Így helyes.

2017. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

De igen, nagyon unalmas. Ezért sokkal egyszerűbb megnézni live stream-en facebook-on mit csinálnak az agórán. (Közös ország mozgalom odalal)


Vagy youtubon vagy bárhol. Semmi értelme lejárató anyagokból tájékozódni, mikor maga Gulyás pakolja a tartalmat a netre a fejleményekről.

2017. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na most az az érdekes, hogy azt gondolom feltettem egy kérdést, és ez egy szempontot adott meg, és az arrogáns, nagy mellényű szövegelés abba is maradt. Miért?


Vaajon joga van-e pálcát törni mások felett azoknak, akik semmit nem tettek azért, hogy embertársaik ne olyan élethelyzetekbe kényszerüljenek élni, és boldogulni, hogy degradálják saját erkölcsüket, emberségüket, és jellemtelenné züllött emberekké váljanak?


Mennyivel kerül más elbírálás alá, a bűnösök és a cinkosok vétke?


Mennyivel bűnösebbek ők mint te vagy ti?


Mennyiszer állt módodban vagy módjában bárkinek kiállni azokért, akiknek nem jut szó, csak előítélet, a versenyvilágban, mégsem tetted?


Egyszerű kérdések, és nem jött rá válasz.

És nem vártam, hogy nem jön. Miért? Ebből arra következtetek, hogy ugye kelletlen erre válaszolni. Mert lehet, hogy van abban valami, hogy akiket állatba vesznek előbb utóbb úgy is fognak élni és viselkedni, boldogulni.

Vagy azt kellemetlen kimondani, hogy igen, komolyan gondolom, hogy betegség valakin segíteni aki nem tud önmagán. Vagy embernek nézni.


Csak gondoltam teszek ilyen megjegyzést.

2017. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!