Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már, hogy a...

Nem unalmas már, hogy a Gulyás Mártonos cikkben csak Sorosozás van?

Figyelt kérdés

[link]


Soros soros soros...



2017. szept. 23. 07:33
1 2 3
 11/24 hájaaa ***** válasza:
És teszerinted ez a Soros nevű ember ez a patás ördög? Vagy mi a lóf@**?! Ennyire nem féltek még egy kitalált személyiséggel felruházott embertől a komcsizmus óta. Akkor a mocskos imperialistákat meg a nyugattól féltünk most meg a Gyuritól..mármint aki, beveszi ezt a sületlenséget, mert szerencsére nem mindenki
2017. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"kitalált személyiséggel felruházott"?


Na, ez új. Van még hasonló jó vicc?

2017. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%
Mire jó ez a beteges, hazug és rosszindulatú cigány és migráns és homokos imádat, amit Gulyás Marciék leművelnek ?
2017. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Jeffrey megmondom, szubjektív indíttatású lesz, de ha érdekel a véleményem:

Azért mert ebben az országban és a világ nagy részén ez megy. Kötsögök között kell élnünk, bizalmatlan az embertársaival akik mások , ezért gyűlöli őket, vagy lenézi őket, azért mert olyanok amilyenek( senki nem tagadhatja, analfabetikus problémák vannak velük, viselkedés kultúrabeli, műveltségbeli stb) és ezért gyűlöli őket. Ezzel elmosva azt, hogy egyébként arra kényszeríti őket a világ körülményei legtöbbje, hogy kibírják azt ami kibírhatatlan. Nyomor, kirekesztés, lenézés, esélytelenség, és egy sor dolog, ami igen, nehezebbé teszi az életvitelüket, mint egyébként.

De vajon joga van-e pálcát törni mások felett azoknak, akik semmit nem tettek azért, hogy embertársaik olyan élethelyzetekbe kényszerüljenek élni, és boldogulni, hogy degradálják saját erkölcsüket, emberségüket, és jellemtelenné züllött emberekké váljanak? Mennyivel kerül más elbírálás alá, a bűnösök és a cinkosok vétke? Mert ugye nem cinkosok közt hallgat aki néma, hanem bűnösök között cinkos aki hallgat. Mert aki csak hallgat, annak módjában állna szót emelni olyan emberekért, akik folyamatos sértésnek és hátrányoknak vannak kitéve, akkor is , ha ezért jellemtelenné válnak, de nem teszi. Mennyivel bűnösebbek ők mint te? Mennyiszer állt módodban kiállni azokért, akiknek nem jut szó, csak előítélet, a versenyvilágban, mégsem tetted? Ha nem tolakszok a kérdéssel.

Bocs, ez nem szemrehányás, csak a kérdésedre akartam válaszolni. És nem azt mondtam, hogy a migránsok, vagy kisebbségiek vagy bárkik dolgait felejtsd el. Szóval nem mondtam. Én azt tartom helyesnek ha a törvény előtt azonosan felelnek mint bárki. Meg ha akarsz pálcát is törhetsz felettük és elhajthatod őket a bajban is akár, mert "olyanok". Csak az erkölcsi alapra kívánok apellálni.

Neked beteges azokért kiállni akiket az élet ilyenné tesz. Nekem nem.

2017. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 hájaaa ***** válasza:
24%

Akik szerint Soros az ellenség azoknak ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=qvzNfKvIG9s&t

2017. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

ja, már megint egy ballib metafora :DDD

már azt hittem kimerítően el lesz magyarázva, hogy tulajdonképpen miért is egy nagyszerű ember, ez a sz**házi spekuláns :DD


a vádakra sem reagáltál...

2017. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

"Mennyiszer állt módodban kiállni azokért, akiknek nem jut szó, csak előítélet, a versenyvilágban, mégsem tetted?"


a másokért való kiállás miért jár a "többségi társadalom" eltaposával?

miért kell női felső vezető kvóta? miért divat a "white trash shaming"?

persze ha egy cigány bűnözik az szegény probléma, de ha egy fehér akkor rá nyugodtan lehet önteni a világ mocskát...


ezekre a kínos kérdésekre sosem érkezik érdemi válasz...

2017. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miért ne? Választ adjak? Az előbbit olvasd el nyugodtan. Vonatkozik az amit írtam a fehér emberekre is akik a társadalom alsó rétegeit alkotják, és akik bűnözők meg egyebek. Csak te és a magadfajta emberek szeretik azt a fejemhez, fejünkhöz vágni ilyenkor ,hogy ja persze akkor a fehérekért miért nem állok ki? Öregem, az Ukránok tejfehérek. Például. És ha Orosz kéztől bármibe kényszerülnek szenvedni szót emelünk. A magyarok, tejfehérek, akiknek most pont Ukrajnában vonnák meg egy emberi jogukat. És ugyanúgy módunkban áll és felállunk értük. Már csak, hogy nyugodtan aludj, ne fájjon már az, hogy a fehérekről nem beszéltem te árja.

És vonatkozik ez arra, hogy ha a nőket a nemük miatt éri bizonyos helyeken bizonyos emberjogi probléma. Mégha neked furcsa is, hogy nekik is vannak jogaik.


Azt meg végképp nem tudod kimagyarázni mi az, hogy többségi társadalom eltaposása. Akár mire gondolsz rosszul jössz ki belőle.

2017. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Öregem, az Ukránok tejfehérek. Például. És ha Orosz kéztől bármibe kényszerülnek szenvedni szót emelünk."


De csak azért, mert jelenleg úgy áll a világpolitika, hogy a krími palagáz készletek orosz vagy amerikai érdekszférába fognak-e tartozni.


Sosem az ukránok voltak sajnálva, hanem az oroszok démonizálva, akik semmivel sem védték különb módszerekkel a saját érdekszférájukat, mint az amerikaiak.


pont ilyen dolgokkal van tele a "faji" vita is

2017. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"És vonatkozik ez arra, hogy ha a nőket a nemük miatt éri bizonyos helyeken bizonyos emberjogi probléma."


a törvény egyébként kiválóan védi is őket ez ellen

a kvótákról van szó, ami viszont nemi alapon diszkriminál

2017. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!