Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már, hogy a...

Nem unalmas már, hogy a Gulyás Mártonos cikkben csak Sorosozás van?

Figyelt kérdés

[link]


Soros soros soros...



2017. szept. 23. 07:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Neked nem unalmas a Fidesz Sorosozása? Sőt, még nemzeti konzultáció is lesz miatta. Gulyás csak felhívja a figyelmet arra, hogy Soros nem szól bele a magyar belügyekbe.
2017. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Whitewolf19 ***** válasza:
27%
Ez az ember és a hozzá hasonló jelenségek unalmasak már..
2017. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Origo. Kell még valamit mondanom Ildikó?
2017. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyébkánt de, unalmas, mit vársz? Érvekkel nem mennek semmire meg a társadalmi vitával, így inkább a megbélyegzés lejáratás és személyeskedés van. Egyértelmű.
2017. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Aki únja, mégis olvassa, lelke rajta!

Nekem nem unalmas, mert nem olvasom.

2017. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Sikerült elolvasni a cikket? 6-szor van megemlítve Soros, ami ahhoz képest, hogy egy 1134 szavas cikkről beszélünk és lényegében véve Mártonka még nem "dolgozott" más cégnél nem is olyan sok.
2017. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%

"Gulyás csak felhívja a figyelmet arra, hogy Soros nem szól bele a magyar belügyekbe."


ja, soros csak annyi pénzt szór ballib mikropártokba, hogy úgy tűnjön, mintha legalábbis forrongana a magyar nemzet az orbánterror ellen


a valóság meg az, hogy van 2,5 millió stabil fidesz szavazó és 1 millió baller

és ezen képtelenek túltenni magukat, azt meg képtelenek felfogni, hogy 2 millió magyar embert nem fognak erkölcsi megmondással baloldalivá konvertálni, nekik stabil gazdasági vízió kell, fenntartható középosztályra építő növekedés

a baloldal meg ezt jelenleg sehol a világon nem képviseli

2017. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 hájaaa ***** válasza:
19%
Spekuláció előttem szóló, színtiszta spekuláció és kitaláció
2017. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Jeffrey Spender ***** válasza:
50%
Ex-Jobbikos vagyok, mégis nekem is lesújtó véleményem van Gulyás Mártonék társulatáról ...
2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

"Spekuláció előttem szóló, színtiszta spekuláció és kitaláció"


Álomvilágodból nem soká ébredsz te is :D. A cikk pont arról szól, hogy főellenzéki független gulyás marcink sehol máshol nem dolgozott egész életében mint kormány ellenes hergelő szervezeteknél, ahol hogy-hogy nem soros állta kivétel nélkül a számlát.

2017. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!