Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a liberális...

Miért van az, hogy a liberális elvűek inkább drogoznak, a konzervatív emberek pedig inkább isznak?

Figyelt kérdés
Ti nem figyeltétek meg ezt?
2017. szept. 25. 22:05
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Borsodi vagyok..

Szerencsére nem találkoztam még drogosokkal,ellentétben sok alkeszt láttam már:D


Hát igen,nehéz őket józanul elviselni,az biztos:D

2017. szept. 25. 22:38
 12/31 anonim ***** válasza:
11%
kamaszként mindenki jár berúgni, de nem mindenki lesz füves anarchista, hogy aztán megélhetési politikusként legyen szakliberális béridióta
2017. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát végig nézhetnél utolsó a parlamenti közvatítéseken is,látni,hogy vannak köztük full alkoholisták.
2017. szept. 25. 23:47
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
szanyi tibor nem konzervatív
2017. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Akkor nem nem vagyok se libero se konzerv.

(Nem fogyasztom alkoholt, és nem drogozom)

2017. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szerintem pefig ehhez nem sok köze van a politikai nézetnek.

Plusz kezdjük ott, hogy az alkohol is drog, helyesebb ha az alkohol és kábítószer megnevezést használod.


Akinek van egy kis esze az nem kábítószerezik, vagy ha igen nem lép túl a könnyű drogokon, illetve alkoholt is csak ritkán és mértékkel fogyaszt.

2017. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen a kérdés, mivel nem lehet politikai irányzathoz kötni az alkoholizmust és a drogfogyasztást. Ez nem politikai beállítottságtól függ, hanem egyéntől.
2017. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
#17 Mit vársz egy provokátortól? A végén oda jutunk el, hogy az alkoholizmus milyen dicsőség nemzethy, keresztyén dolog, míg drogozni csak az sljas libsik szoktak...
2017. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Az alkohol is drog, csak államilag támogatott.
2017. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
15%

,,Az alkohol is drog, csak államilag támogatott."


A szokásos unalomig lerágott szöveg.

Igen, drog, csak közel se olyan kaliberű, mint amiket az átlagember drognak hív.

2017. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!