Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a liberális...

Miért van az, hogy a liberális elvűek inkább drogoznak, a konzervatív emberek pedig inkább isznak?

Figyelt kérdés
Ti nem figyeltétek meg ezt?
2017. szept. 25. 22:05
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
A drogos emberek általában szabad életűek,a kocsmák viszont tele vannak ilyen csőlátású emberekkel,akik semmit nem tudnak önmagukon kívül elfogadni.
2017. szept. 25. 22:06
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Neked szerintem fogalmad nincs semmiről.

Gyere Borsodba, aztán nézd meg a drogos nyitott embereket ;)

2017. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Én most azokra gondolok,akik valamilyen káros szenvedéllyel élnek.


Általában a nyitott,szabad felfogású emberek füveznek pl.


Nem feltétlen a kemény drogokra gondoltam.

2017. szept. 25. 22:10
 4/31 A kérdező kommentje:

Mondjuk sok liberális világsztár hal meg drogok miatt.


Olyat ritkán hallani,hogy belehalt az alkoholizmusba.


A konzervatívabb emberek pedig az alkoholra úgy tekintenek,mint a kenyérre.Talán ezért több köztük az alkoholista.Mert az jobban elfogadott a társadalom által,ha valaki italozik.

2017. szept. 25. 22:13
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem én azt figyeltem meg hogy aki rendesen drogozik annak az egészségén is meglátszik rámegy az összes pénze. Előbb utóbb tönkre megy bele. Ez ugyan úgy igaz az alkeszokra is. Mindkét réteg lexarja a politikát
2017. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

A konzervatív emberek a drogozásban is konzervatívak, az alkohol meg az egyik legrégebbi és leginkább elfogadott drog.

Liberálisok között sokkal többen vannak azok akik nem kötik annyira magukat a törvények betartásához, mert úgy gondolják, hogy ők jobban tudják mi a jó, konzervatívak meg lehet nem próbálnak ki olyan drogot ami törvényileg tiltott és ami a közerkölcs szerint is "bűnös élvezet".

2017. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ez érthető,viszont az alkohol hiába legális,mégis eléggé lenézik az alkoholistákat.


A konzervatív emberek pedig általában a közerkölcsnek próbálnak megfelelni.

2017. szept. 25. 22:17
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne menj ebbe bele, nem megy ez neked
2017. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Mert a konzervatívokat épp ésszel nem lehet elviselni, ezért drogozni kell :D


(hülye sztereotípia amúgy, 90%-ban liberális a baráti köröm, piánál durvábbat egyikünk se próbált soha.)

2017. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én liberális vagyok,de még sosem voltam részeg sem.

Sőt kifejezetten pont azért is taszított mindig a pia,mert többnyire olyan embereket láttam inni,akik számomra nem szimpik.


Mondjuk a drog sem érdekelt sosem..

2017. szept. 25. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!