Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjátok a kettős...

Miért támogatjátok a kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Mire jó az?
2010. máj. 27. 21:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%
Azért, hogy azok a magyarok, akik nem önszántukból lettek más nemzet polgára (sokszor másod vagy harmadrendű), azon segítsünk valamelyest.
2010. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%

Nem támogatom,mert nem hazafiasságból akarnak kettős állampolgárok lenni,hanem érdekből. (Itt akarnak tanulni, egészségügy szolgáltatást igénybevenni, a Fideszre szavazni stb.) Azt pedig nagyon nem szeretném,hogy a következő választáson ők döntsék el,hogy a Fidesz hatalmon maradhasson-e vagy sem ? Így is elég megosztott a társadalom,nem kell mégegy megosztó réteg. Ők sem egységesek,mert pl. Erdélyben sem tudnak a magyarok összefogni és CSAK EGY pártba tömörülni a saját érdekükben.

A magyar államnak az autonómiát kellene támogatni,és fellépni a lehetőségekhez képest,hogy ahol élnek,ne érjék őket atrocitások. Ez valóban az ő érdeküket szolgálná.

2010. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
42%
Ejj második, attól, hogy te egy ilyen számító, haszonleső valaki vagy, attól még nem kell mindenkire általánosítani. Jó persze, magadból indulsz ki, de próbálj elvonatkoztatni.
2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok számító,de tájékozódom a dolgokról. A véleményem a határontúliak ide írt linkjei alapján alakítottam ki,és persze az erdélyi pártok veszekedéseiről hallható hírekből.
2010. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem haszonlesés kérdése. Ígyis sz.arban van az ország. Mégis miből fognak Gyest, nyugdíjat és egyebeket fizetni nekik? Szerinted akik itt adót fizetnek, azt azért teszik, hogy kimenjen a lóvé az országból? Majd, ha gyereked nem kap a kórházban kezelést, mert más igénybe vette az általad befizetett TB-t, akkor kíváncsi vagyok, hogy ugyanilyen nagy magyar leszel-e.
2010. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%

Rosszul tájékozódtál. Nem tudom, h ki az aki ideír külhonból, de nem egyszer olyat is láttam, h az ő nevkben írtak az ő lejáratásukra. Mellesleg nem tudom, hogy honnan veszed, hogy amit esetleg valójában ide is írnak ők, az reprezentatív lenne...

A határontúli pártok civakodása meg hogy jön ide?

2010. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%

"számító, haszonleső"


Milyen haszonlesés? Szted milyen haszna van az adózónak az adófizetésből?

2010. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 bumbi02 ***** válasza:
33%

Azért, hogy azok a magyarok, akik nem önszántukból lettek más nemzet polgára (sokszor másod vagy harmadrendű), azon segítsünk valamelyest


nem önszántukból? akkor én se önszántamból vagyok magyar polgár én igazából dubai-i akartam lenni, csak anyám ide szült... ezt a pofátlanságot h mégse lettem dubai-i.... az a generáció amelyik magyar földként lakott szlovákia területén már kihalt jó részt a többi(kb 98%) pedig oda született, nekik sose volt magyarország a hazájuk, maximum csehszlovákia...

2010. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
76%

Hát az utolsónál cizelláltabban akartam fogalmazni, de elmondta neked a lényeget.

Attól, hogy kapnak egy papírt, pénzt nem fognak. A gyes, meg egyéb segélyek munkaviszonyhoz kötöttek. A szavazati jog meg lakhelyhez.

Az meg már a személyes véleményem, hogy lehet jobban járnánk, ha az oylanok helyett, mint te, a határontúliak szavaznának. Sajnálatos milyen kapzsi és rosszindulatú vagy.

2010. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem ! De Orbán-Fico 2 hülye ... Majd megvonják tölük a szlovák állampolgárságot a munkát , és viktorunk nézni fog
2010. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!