Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjátok a kettős...

Miért támogatjátok a kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Mire jó az?
2010. máj. 27. 21:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem az a Magyar, akinek papírja van róla, hanem, aki annak érzi magát.
2010. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
65%

Nos, aki azt mondja, hogy majd helyettünk szavaznak, annak elárulom, hogy csak akkor szavazhat valaki, ha Magyarországon van állandó bejelentett lakhelye.

Az egészségügyi ellátás meg, mint uniós állampolgárt illeti meg, és most is!

Ez egy szimbolikus lépés, ami a haza egységét jelképezi, és egy jelentős gesztus a határon túliaknak, akik önhibájukon kívül lettek külhoniak.

Aki meg attól fél, hogy majd elveszik a pénzünket, az egy undorító kis görény. Ők ott fognak maradni a határon túl, nem jönnek ide.

2010. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
54%

o4:13

pontosan...

2010. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi!

Nem megyek Magyarországra élni.

Nem fogok semmiféle anyagi juttatásért koslatni, nem is járna, s nincs is rá igényem.

Dolgozni sem fogok ott.

Vajdasági magyar vagyok, mely jelzős szerkezetből nekem egyformán fontos úgy a jelző, mint a jelzett szó.

A kettős állampolgárság csak egy szimbolikus fogalom. Nézzetek utána, mielőtt a butaságra alapozva tömeghisztériát generáltok!

Köszi!

2010. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
47%
Vízummentesség Kárpátaljáról és a Vajdaságból. Tandíjmentesség. Összetartozás.
2010. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt a városban sok olyan család van akik Erdélyből jöttek és dolgoznak, adót fizetnek. Ha a romákat lehet vinni szavazni pénzért, akkor ne féljünk már a magyaroktól. Gondolom te a nyugdíjadat félted a Fidesz kormány miatt. Csak elmondanám, hogy pár év múlva nem lesz aki a nyugdíjat megtermelje.

A másik megközelítésből viszont valahogy megértem a szlovák kormányt is. De idáig miért nem volt gond, hogy magyarok dolgoztak a közigazgatásban stb.

2010. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 21:22-re akartam válaszolni.
2010. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden magyart megilleti az a magyar állampolgárság,pláne ,hogy a nagyrészét akaratuk ellenére fosztották meg tőle az elcsatoláskor.Leginkább szinbólikus szerepe van,és talán lassitja az asszimilációt.Sokan tévesen azt hiszik,mi fizetjük majd a pl. nyugdijukat ,de ez nincs így,ezt nem tartalmazza a törvény.
2010. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért támogatom, mert nem szeretném, hogy szlotákiában a magyarokat diszkriminálják. (Nem, távolról sem úgy, mint nálunk a cigányokat, hogy büntethetetlenek, és nem kell dolgozniuk) Azért is támogatom, mert szerintem minden embernek joga van az anyanyelvén beszélni, és szlotákiában ezt törvény tiltja, máshol meg "csak" megverik őket az országrablók.

Attól, hogy valaki magyar állampolgár, nem kap nyugdíjat, ha nincs befizetése, tehát nem Magyarországon fizetett nyugdíjjárulékot. Lehet valaki akármilyen tőről metszett szkíta magyar, ha nem fizeti a tb-t, akkor fizetnie kell az ellátásért.

Az erről szóló népszavazás azért bukott el, mert (szerintem szándékosan) olyan jogokat biztosított volna a határon túliaknak, amilyeneket mi sem kapunk, így én is nemmel voltam kénytelen szavazni.

2010. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Arra válaszoljatok már amit kérdeztem, legyetek már olyan szívesek. Mert ebből a vitatkozásaitokból nem tudtam meg a választ:)
2010. máj. 28. 17:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!