Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjátok a kettős...

Miért támogatjátok a kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Mire jó az?
2010. máj. 27. 21:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
55%

Már egy másik témájú kérdésben megírtam, de azt hiszem ide jobban illik.


Magyarország hivatalos megnevezése Magyar Köztársaság és nem csak Magyarország.

[link]


A közztársaság szó ami azt jelenti ebben, hogy "a központ hatalma csak a polgáraitól ered, nincsen egyéb örökölt evilági, vagy túlvilági forrása és nem kötődik egyetlen társadalmi-gazdasági alakulathoz sem", vagyis nem vehet rész a kormányzásban valaki, csak azért mert az nemzetisége Magyar.

[link]


Ellenkező esetben a népszuverenitás( [link] érvényét veszti ami kimondja, hogy "kormányhatalom a polgárok közötti társadalmi szerződés révén jön létre".


[link]


Ha valaki, olyan szavazhat Magyarország erőforrásainak elosztásáról vagy az aktuális hatalomról, aki nem vesz részt egyenlően ezeknek az erőforrásoknak az előállításában, akkor az gyakorlatilag egyfajta diktatórikus rendszert valósít meg.

Akkor is ha egyszerre nem csak egy hanem több millió diktátora lenne a Magyarországon élő embereknek.

2010. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
29%
21:45 Akkor tájékozódj egy kicsit! A gyes és az öregségi nyugdíj nincs munkaviszonyhoz kötve. Az alanyi jogon jár! És ne engem minősítgess azért, mert te nem látsz tovább az orrodnál!
2010. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
63%
A gyes egy év munkaviszonyhoz van kötve, a nyugdíjhoz meg legalább 20 kell. Szóval minősíted te magad, sztem
2010. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
47%
LOOL xD
2010. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
53%
Mondd neked valamit az a szó, hogy erkölcs? Azok az emberek magyarok, ezért jár nekik a kettős állampolgárság. Mindössze ennyi oka van...
2010. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
37%

ma 22:28

Mi köze van ennek az erkölcshöz? Kérlek, fejtsd ki bővebben, hogy miért erkölcsös az, ha kettős állapolgárságot kapnak vagy miért erkölcstelen ha nem?


Mire gondoltál, amikor azt írtad, hogy jár? Miért járna?

Ennyi erővel az olaszok visszakövetelhetnék Szombathelyet mert Savaria régen a római birodalom része volt.

2010. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
2010. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert trianon előtt azok az emberek magyar emberek voltak. Más ország egyetlen állampolgáráért is a tűzbe menne. Ezek az emberek magyarok és egy ország erkölcséről ad az képet, hogy megadja-e a neki JÁRÓ állampolgárságot, avagy sem. Eddig szinte minden ország megadta azon állampolgárainak, akik nem az adott országban élnek, de a származása pedig az adott országhoz való tartozását igazolja. Többek között Szlovákia is megadta ezt a jogot az embereknek, csak erről most kuss van.


Ismered azt a szót, hogy bozgor? Azt jelenti hazátlan...ezt a romániai magyarokra mondják, mert nem kellenek az országuknak...Gondolkozz el mit beszélsz.

2010. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
49%

Nem támogatom,mert nem hazafiasságból akarnak kettős állampolgárok lenni,hanem érdekből. (Itt akarnak tanulni, egészségügy szolgáltatást igénybevenni, a Fideszre szavazni stb.)



BAzzzz te nem vagy normális. Engem nem érdekel sem a magyar tanügy sem az egészségügy...csak szeretnék MAGYAR lenni ennyi...légyszi könnyítsd meg a körülötted levők sorsát és keress egy kötelet

2010. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
67%

"nem önszántukból? akkor én se önszántamból vagyok magyar polgár én igazából dubai-i akartam lenni, csak anyám ide szült... ezt a pofátlanságot h mégse lettem dubai-i.... az a generáció amelyik magyar földként lakott szlovákia területén már kihalt jó részt a többi(kb 98%) pedig oda született, nekik sose volt magyarország a hazájuk, maximum csehszlovákia...



Azta k.rva anyukád midenit. Szerinted mit tehet az az ember aki egyik napról a másikra román állampolgár lett, csak mert önkényesen odahúzták a határokat ahová nekik tetszett...megnéznélek így pampognál e, ha egyik napról a másikra román vagy szlovák vagy ukrán állampolgárságot kapnál, csak mert valaki úgy döntött ezentúl ott vagy...Nyomorult állatok a hozzád hasonló emberek...tudod, mit ezért is nagy büdös szégyen az egész ország...ezért tart ott Magyarország ahol tart...az ilyen senkiházik miatt...tégy egy szívességet a társadalomnak és dőlj bele egy jó éles kenyérvágó késbe, légyszi

2010. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!