Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért szavazott a...

A Jobbik miért szavazott a magyar kettős állampolgárság ellen? Pontosabban: Miért nem szavazott?

Figyelt kérdés

Persze magyarázkodnak, hogy nem volt idő, meg hogy nem voltak ott...de ez csak béna kifogás...

szerintem szégyellniük kéne a pofájukat emiatt...hirdetik az igét és mást csinálnak...szerintem elég szánalmas...


2010. máj. 27. 22:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Bocs, nem lakom Magyarországon, csak érdekelt a téma...nem láttam, hogy előttem már kérdezték, csak kérdeztem, választ vártam. Siettem ezért nem néztem át a többi kérdést.

Ezzel nem sértettem tudtommal senkit meg, gyűlöletet pláne nem keltettem...Betegek vagytok ha ezt gondoljátok

Csak egy kérdés volt, köszi jól vagyok. Amúgy meg magasból teszek rá a határontúli magyargyűlölő s.e.g.g.fejekre

2010. máj. 27. 22:31
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Vonának van esze, és nem akar még több bajt a külföldi magyaroknak. Ti nagy büszkén pofáztok hogy hű de jó lesz szegényeknek, miközben Slotáék kifacsarják a maradék életkedvüket is:)
2010. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó te sem értesz hozzá...szerinted miért van ekkora arca Szlovákiának most? És szerinted nem öngólt rúg folyamatosan? Ezt nem teheti meg, amit épp most szándékozik megtenni, mert ez ellenkezik mindennel...
2010. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Na akkor rosszul tudod. A Jobbik mellette szavazott, sőt a Jobbik volt a legnagyobb szorgalmazója! Amit te hallottál az csak annyi, hogy a frakcióvezető nem volt ott a szavazáson. Bocsánatot is kér érte, nem mintha olyan sokat számított volna, hogy 344 vagy 345 igen szavazat megy rá.
2010. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Értem...így másabb kicsit...

de akkor is duma, hogy "elfelejtette"...ha annyira akarták, miért felejtette el? ez nem olyan, hogy elfelejtem levinni a szemetet...szerintem...

2010. máj. 27. 22:36
 16/30 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy duma...mondom a Jobbik 3 különböző magyarázattal állt elő, hogy miért nem volt ott Vona. A magyarázatok között összefüggés sem volt...
2010. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor bedobok egy új elméletet. Láttátok ezt a kérdést?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__888..

2010. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy duma, de sztem tényleg ekkora amatör volt. Mást se csinál azóta csak szabadkozik:D Remélem azért ilyen többet nem lesz. De ha érdekel a dolog itt egy video, az elején elmagyarázza, hogy hogy történt (persze lehet, h csak duma)


[link]

2010. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
:))) hazudik mintha olvasná...:P
2010. máj. 27. 22:54
 20/30 A kérdező kommentje:

persze mert nem tudta mikor van a szavazás dátuma...

GÁÁÁZ

2010. máj. 27. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!