Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldalt hogy tudta...

A magyar baloldalt hogy tudta ennyire tönkretenni az őszödi beszéd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*már
2017. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
8-as: annyi hidd el, nekem is lejött, hogy csak a sajátjaival volt őszinte és ezért nem jár neki a szentté avatás. Arra próbáltam utalni, hogy a mostaniak még maguk között sem ilyen őszinték. Párton belüli agymosás (is) van.
2017. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elkanyarodtunk az öszödi beszédtől.
2017. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Whitewolf19 ***** válasza:

Jól írták... az már csak i-re a pont.. és hab a tortán volt.

Azt nem tudom megérteni.. hogy ilyen emberek minek akarnak kormányozni ismét, akármilyen párt színeiben elindulva.. aki beismerte hogy évekig nem csinált semmit és hazudott attól akkor most mit várnak?

Ezt kérdezem én teljes higgadtsággal. Váltsunk le Orbánt sablon duma meg nem menő , ha nincs mögötte program akkor meg komolyan vehetetlen. Főleg a fentebb említett okok miatt. És ezért nem csak a Gyurcsány lehet a hibás.. mert nem ő maga egyben volt az MSZP.

2017. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az őszödi beszéd csak egy sajtócsemege lett volna max egy hétig, de a Fidesz nagyon nyomta a karaktergyilkolászást, és itt nem csak Gyurcsányra gondolok, hanem az egész baloldalra. Emlékeztek még arra, hogy mennyire vádolták az MSZP-t a gyűlöletpolitikával, gyűlöletkampánnyal?! Nyissátok ki a szemeteket, hogy mi folyt akkor, és mi folyik most! A Goebbelsi propaganda sajnos a mai napig tökéletesen működik, és ha az működik, akkor omolhat minden, akkor is ők nyernek. Igaz, ehhez a választási törvényeket is rendesen meg kellett változtatni, hiszen ha nem tud ezer kis párt indulni, vagy az első forduló után nem vesznek el a szavazatok, netán az a50% feletti szavazatokat nem részesülne a veszteseknek járó töredékszavazataiból kompenzációs listán... vagy nem úgy változtatták volna meg a szavazókörzeteket, hogy a legnagyobb valószínűséggel a fidesz nyerjen, és minél kevesebb helyen a baloldal...

2002-2008 között a média is sokkal liberálisabb volt. Ha olyan médiatörvények vagy kézivezérlés, tulajdoni viszonyok lettek volna, mint most, csak a baloldal javára,akkor bizony az őszödi beszéd csak egy félmondatos cikk lenne maximum.

2017. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!