Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek Orbán Viktor...

Miért tüntetnek Orbán Viktor ellen? És pont október 23. -án, amikor olyan sok jót tett velünk a miniszterelnök Úr?

Figyelt kérdés
Miért fütyülnek a balosok október 23. -án? Miért tüntetnek, amikor Orbán Viktor miniszterelnök Úr annyi minden jót tesz értünk, hogy azt felsorolni is nehéz. Megállította a migránsokat a kerítés építésével, családi adókedvezményeket ad a családosoknak, megoldotta a munkanélküliség kérdését, egyre kevesebb a szegény ember. Fejlődik, épül, szépül az ország.4-8 éven belül

2017. okt. 22. 12:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: te nyalod, vagy szopod Orbán nemi szervét?
2017. okt. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mélytorok megy?
2017. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A félreértések elkerülése végett írom le, hogy a jelenlegi 15-ös hozzászólásomban leírtakat csak viccnek szántam, mert már egyszerűen nem tudtam máshogyan reagálni erre a kérdésre, és egyben a Fidesz-szavazók birkaagyára.
2017. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23-as: ha valamit gúnyból mondasz, azt itt csak pl. :))) jellel tudod érzékeltetni.

De jó hogy írtál, mert így tudjuk hogy nem vagy idióta nyalóka4

2017. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, én sem értem miért tüntetnek hiszen napról napra többért vásárolunk, nincs munkanélküliség (mert aki dolgozni akar most már az tud is) és nől a GDP meg minden. Tulajdonképpen boldog mindenki hogy egy ilyen becsületes és tisztességes kormányunk van.
2017. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Előző: ha nem érted hogy miért utájlák az emberek Orbánt, akkor felesleges is elmagyarázni; meddő homokba nem érdemes vetni!
2017. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ő is gúnyból írta?
2017. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!