Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárti vagyok, de...

Kormánypárti vagyok, de kritikus. Emiatt árulóznak. Jogos? Van lehet a Fideszben helye építő kritikának? Nekem? Támogatom őket, de a lopást és arroganciát nem! Hogyan tiltakozzak tegyek ellene? Nem nyilvánosan. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

a lózung amit toltál az tipikus baloldali

persze lehetsz te felőlem hottentotta is leszarom


teccikérteni?

2017. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát nem itt a gyk-n kéne az biztos
2017. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem lenne miért szavazni a Fideszre, akkor nem az lenne az előrejelzés, hogy simán nyerni fog 2018 ban. Nehogy azt higgyétek, hogy csak a megvezetett emberek és a fanatikusok szavaznak rájuk. Sokak jobban élnek miattuk. Azért durva, hogy elhordjátok mindennek a Fideszt de népszerűségben továbbra is tarol az ellenzék felett. Ez is bizonyítja, hogy az ellenzékik egy valamit tudnak szájalni az interneten. Le lehet pontozni, de attól még igazam van és maradni fog a Fidesz, az ellenzék meg továbbra is csak szájalni fog tudni mint eddig is.
2017. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amit sosem ertek... az miert erv a fidesz nagyserusege mellett, hogy az ellenzek nem jobb? Ha ket szar etterem kozott kell valasztani, akkor elmesz a kevesbe szarba, vagy inkabb otthon eszel?


Azert az is meger egy miset, hogy miert nincs jobb ellenzek. Egy resze termeszetenel fogva rosszabb (gyurcsany, stb), mas reszet meg nem hagyjak kibontakozni (Jobbik, Momentum, stb) duborog a lejaratokampany.

2017. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A Fidesz nem maga a Sátán. Vannak hibái, bűnei, de számos érdeme és bátor vívmánya is. Én egy jobb Fidesz-kormányban hiszek. Vagy egy Fidesz-Jobbikban.
2017. dec. 12. 15:57
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as: én megbizonyosodtam az elmúlt 8 év alatt, hogy a Fidesztől nincs felelőtlenebb, korruptabb, jogtipróbb - tehát rosszabb - párt. A Fidesztől mindegyik jobb!

Úgyhogy szavazz bárkire - a Fideszen kívül!

2018. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azóta változott a véleményed?
2022. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 - én megbizonyosodtam az elmúlt 12 év alatt, hogy a Fidesztől nincs felelőtlenebb, korruptabb, jogtipróbb - tehát rosszabb - párt. A Fidesztől mindegyik jobb!
2022. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!