Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaznak,...

Akik a Fideszre szavaznak, vajon mit szólnak (szólhatnak) ehhez?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, akik összeköltöznek és szeretnének gyereket vállalni. Városban laknak,egy albérletben. Mindketten dolgoznak, és nem minimálbért keresnek hanem átlagbért, ami nettó 140 000 ft, 2 főre tehát 280 000 a bevétel)

Viszont vannak kiadások is ám..


ALbérlet ára: 100 000 (átlagár,ami nem putris és nem lyuk)

Rezsi: 20-30 ezer

Tisztálkodási,tisztító,mosogató szerek: 30 ezer 2 főre

Kaja:60 000 ft 2 főre (alsóhangon)

bérletek,vagy autó munkábajáráshoz: 20-30 ezer/FŐ

biztosítások,közös költség legyen 10 000 ft

telefon,internet,tv fizetés: 15 000/2fő

néha ruha is kell,vagy egyéb szükséglet: legyen 10 000


Ha jól számolom akkor ez 250 000 ft kiadás úgy,hogy hogy semmi szórakozás,semmi extra dolog nincs benne,csak a kötelező kiadások,viszont ne éhezzenek az emberek,legalább a létminimum szintjén megéljenek.

De tényleg semmi extra, SE ajándék vétel, SE cigi, SE alkohol,SE kirándulások,mozi,színház,étterem, SE háziállat, SE autó vagy háztartási eszköz vétele, megjavíttatása, SE gyógyszer ha kéne, tehát tényleg csak az ami a mindennapi élet ára.


Tehát a pár spórolva,nélkülözve létminimumon élve is kb 30ezreket tud félretenni.


Hogyan építenek/vesznek ebből saját házat?

Hogyan vesznek új autót?(vagy akár használtat) hogyan mennek el kirándulni legalább évi 2x?hogy ne rabszolgaként éljenek...


ezekre szeretnék választ kapni mihamarabb azoktól a fideszesektől akik meg vannak győződve arról,hogy a jelenlegi kormány élhető országot teremtett és minden olyan szép és jó mint ahogy a propagandában verik az emberek fejébe.


U.I.: És mi a helyzet a többszázezer emberrel,akik minimálbért kapnak és nem nettó 280 000 hanem csak nettó 200 000 a bevételük?



2017. nov. 5. 05:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig ha összeadjuk azokat amiket írtam és a rezsinél és a bérleteknél is a 20 000-ret választom a 30 000 helyett (ez pedig rettentő kedvező ,átlagnál jóval kevesebb rezsit jelent) akkor is 265 000-re jön ki...én pedig olyan jó szívű voltam,hogy 250 000 ft-os kiadásokkal számoltam... 250 000 ft-os kiadás alatt az emberek nélkülöznek,éheznek, ami már nem élet,hanem szolgaság..tehát ne haragudjanak a fideszbáránykák,de ki az a hülye aki éhezni,nélkülözni akar,azért mert a fidesz ennyit tud nyújtani a lakosságnak? miközben a strómanok SZÁZMILLIÁRDOKAT kaszálnak?! ez a pofátlanság teteje!


Ezért kérdeztem tőletek,hogy komolyan ilyen kormány kell nektek? és komolyan nincs más alternatíva,csak egy

velejéig korrupt,hazug rablóbanda?!


persze a fiatalok nem szavaznak a fideszre,a nyugdíjasok pedig lesz**ják hogy a fiatalok hogy élnek meg,nektek csak az fontos hogy megkapjátok a kis nyugdíjatokat ,a kis prémiumotokat, meg a 2%-os nyugdíjemelést

2017. nov. 5. 20:36
 22/31 anonim ***** válasza:
42%

"18 végre egy normális kommentelő"

Ha neked az agyhalottazós retardáltazós vérhányó kommentelő szintje a normális, akkor innentől nincs miről beszélgetni.

2017. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Miért? nincs igaza? most írtam le egy regényt,hogy mit művel a fidesz,élhetetlenné teszi az országot...épeszű ember nem szavaz ilyen rablóbandára, tehát aki igen az agyhalott vagy bűnrészes/haszonélvező.
2017. nov. 5. 21:03
 24/31 anonim ***** válasza:
Mégha lenne is sok igazság abban amit írtál kérdező az is szertefoszlott hogy az agyhalottazó retardáltozó a top komment nálad. Gratulálok. Ez a szintetek kb. Van itt pár normális válasz szerintem. De a legjobb hogy mindenki retardált és agyhalott aki nem ért veled egyet. Sajnos itt te vagy azon a szinten aki a szánalmas és a nevetséges kategóriába vagy. És csak nyomod tovább a nagyvárost. Meg a drága albit. Én meg erre azt mondom hogy ideig óráig rendbenvan az albi. De aki 100- 140 -et fizet hosszú évekig havonta az meg is érdemli a sorsát. Feléből vagy háromnegyedéből kijön a törlesztőrészlet.
2017. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Először is,elég gyenge érv arra hivatkozni hogy kit tartok topkommentnek, másrészt pedig emberek milliói keresnek 100-140 ezreket Magyarországon és élnek létminimum alatt.. emiatt csökken folyamatossan a lakosság és emiatt mennek külföldre százezrével a fiatalok. köszönd a fidesznek.
2017. nov. 7. 01:35
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem annyira gyenge érv. Ki fene vesz komolyan egy ilyen embert szerinted? Akár itt akár az éltben. Akivel beszélgetni vitázni nem lehet mert aki nem azt fújja amit ő az agyhalott retardált.
2017. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Velem lehet vitázni. továbbra is várom,hogy miért támogattok olyan kormányt,akik letojják a fiatalokat és élhetetlenné teszik az országot? ne a nyugdíjasokból indulatok ki,hanem azokból akik nettó 100-140 ezreket keresnek,hogy lesz abból autó,lakás meg gyerek? várom a választ továbbra is,de szerintem nem fogok kapni érdemi választ.
2017. nov. 7. 06:59
 28/31 anonim ***** válasza:

"hogy miért támogattok olyan kormányt,akik letojják a fiatalokat és élhetetlenné teszik az országot?"


Végre elárulhatnád a titkot, hogy akkor kit támogassunk? Kik nem tojják le a fiatalokat, teszik élhetővé az országot és biztosítanak nyugati fizetést?


Gondolod ez csak így megy? Legyen nyugati bér - és lőn!

2017. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

"Végre elárulhatnád a titkot, hogy akkor kit támogassunk? Kik nem tojják le a fiatalokat, teszik élhetővé az országot és biztosítanak nyugati fizetést?


Gondolod ez csak így megy? Legyen nyugati bér - és lőn!"


Már leírtam,hogy a Jobbikot kellene támogatni,mivel egyedül ők hitelesek,szervezettek,és jó programmal rendelkeznek

A Bérúnió pedig nem erről szól,hogy hipphopp egyik napról a másikra nyugati bérek,olvass utána a Jobbik(!!!) oldalain, ne fideszes kamuoldalakat olvasgass és akkor megtudod hogy miről szól. Ez egy hosszútávú program, az első és legfontosabb cél,hogy ELKEZDENI a felzárkózást, nem pedig a leszakadást folytatni..tehát a negatív tendenciát (bérek leszakadását) felzárkózás irányába fordítani. Ehhez a korrupciót tizedére legalább le kell csökkenteni, tehát a fidesszel eleve kizárva az,hogy itt jó lét lesz bármikor is,hisz ők a korrupcióra épülnek.

2017. nov. 7. 11:08
 30/31 anonim ***** válasza:

30.


Nyugodj meg, Jobbik szavazó vagyok a kezdetektől, előtte MIÉP szavazó voltam. '18 - ban is rájuk voksolok, hacsak össze nem állnak bármely más ellenzéki balliberális párttal - akkor részemről végeztem velük.


Értem én, hogy el kell kezdeni felzárkózni, miért lennék ellene? Én nem akarok több pénzt szerinted?


De mondani könnyű.

2017. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!