Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás egy picit ez a...

Nem túlzás egy picit ez a Soros György reklám?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a politika de láttam egy ilyen reklámot, hogy Soros György évente 1millió migránst akar betelepíteni és minden migránst 9 millió forinttal akar támogatni!


Az pl 5 évre 45000000000000 forint?



2017. nov. 8. 17:53
1 2
 11/17 Alain Delon ***** válasza:
38%
Eszement baromság.
2017. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%

"Arról van szó hogy ideiglenesen kell befogadni migránsokat és a menekültkérelmüket elbírálni."


Persze, és pozitív elbírálás után a gazdagabb EU országok tárt karokkal fogadják vissza az onnan ide paterolt "menekülteket", a humanitáriusság és a világbéke nevében. Álmodj királylány! Hogy lehet ilyen naivan létezni? Próbálj majd meg friss levegőt lélegezni egyszer a szmog helyett, hátha segít...!

2017. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a legjobban úgy lehet ellene védekezni,ha elengeded a füled mellett:D
2017. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%

"Arról van szó hogy ideiglenesen kell befogadni migránsokat"


Tehát szerinted is be kell fogadni migránsokat.


No further questions.

2017. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"pf nem bírja kiírni a 0-ákat 45 és 12 db 0 ..."


Nem bír ez a szar semmit kiírni, eleve nyomorékul van a forrás megírva.

2017. nov. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"ám nincsenek kétségeim, Soros György egy címeres gazember, aki nélkül a világ jobb hely lenne. "



Tömören, zsidó.

2017. nov. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Tömören, zsidó."


Figyu, engem nácinak minősítenek itt gyakran, de nem értek egyet.


Egy magyarországi zsidó embernek, a sarki fűszeres Kohn bácsinak érdeke, hogy Európába nagyobb számú - főleg muszlim - embertömeg jöjjön? Dehogy érdeke!


Soros nem azért teszi, amit tesz, mert zsidó, hanem mert egy spekuláns, egy gazember. Érzi, hogy hamarosan elviszi az ördög, és hagyni akar valamit maga után, meg akarja változtatni a világot és emberbarátként tetszelegni.


A tevékenysége az európai zsidók számára ugyanúgy ártalmas.


Nem vagyok én filoszemita, de lássuk be, a magyar zsidóság érdeke a bevándorlás terén ugyanaz, mint a keresztényeké.

2017. nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!