Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2006-ról van szó, miért...

Ha 2006-ról van szó, miért úgy állítják be, mintha csak a rendőrök lettek volna hibásak?

Figyelt kérdés

Rendőrterror, rendőri túlkapások, verések és sérülések. Megtörtént és igazak. Civileket verték agyon a rendőrök ( értsd; nem tüntetőket ), kocsmákba mentek be és vertek meg véletlenszerűen nem szimpatikus embereket ( erről videó is van fent a YouTube-on ).

Ellenben az egészet úgy állítják be, mintha az egész egy békés tüntetés lett volna ( mint '12-ben az internetadó ellen vagy a fidesz alatti tüntetések ). Mintha csak mentek volna a tüntetők, aztán a rendőrök hirtelen rájuk rontottak volna.

Pedig ez nem így volt. A tüntetők órákig szidták, dobálták szeméttel, kővel, üveggel a rendőröket, mire eljutottak az esti állapotokhoz, autókat és kukákat gyújtottak fel, üzleteket és autókat rongáltak, aztán jött a székház ostrom. A tüntetők ugyanúgy agresszívak és hibásak voltak.

Mégis mikor a fidesz vagy a jobboldaliak beszélnek erről, úgy tesznek mintha csak békés tüntetés lett volna és egy internadó elleni tüntetést vertek volna szét így a rendőrök.


2017. nov. 12. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Mert a rendőrök irtják a népet.
2017. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andráska Béla ***** válasza:
48%

Te meg az agysejtjeidet. Egyébként nem írnál ilyen baromságot.

Mert a Fidesz úgyította a ficidrukkereket annak idején. Akik ugye csinálták a balhét. A fidesznek ez a kényelmes mármint hogy a rendőrökre fogják. Pedig ők csak védekeztek.

2017. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Fideszes legenda, amelyet mára a többség sajnos simán tényként hisz el.


Garázda, romboló, törő-zúzó, a rendőrökre rátámadó csőcselékkel mindenhol úgy bánnak el, ahogy 2006-ban Budapesten tették.

2017. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Morozov ***** válasza:
56%

Én nem támogatom egyik politikai pártot sem, ezért teljesen objektív szemszögből mondhatom, hogy, ami akkor történt Orbán és a jobboldal uszítására, az teljes mértékben szembement az akkor (és most is) általánosan elfogadott törvényekkel. A demokrácia lényege elvileg az lenne, hogy az emberek 4 évente megválasztják az ország vezetését a többség akarata szerint. Az, hogy egy néhány ezer főből álló tömeg elkezd rombolni, még nem feltétlenül fejezi ki a "nép akaratát", amire az egész rendszer elvileg épül. Szóval szerintem, aki kiment oda randalírozni és rendőrökre támadni, az az én álláspontom szerint megérdemelte, amit kapott. Persze az ártatlan arra járók nem.

Érdekes, hogy ha a másik oldal szervezne valami hasonlót bármikor, azt Orbán is egész más szavakkal jellemezné, mint az akkori akciót, az már nem a "nép akaratának hangos, és egyértelmű kifejezése", hanem felforgatás és gyalázatos tett lenne...kettős mérce.

2017. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem akarják beismerni hogy a seggnyalóik veszélyesek voltak és ezért verték el őket a rendőrök.
2017. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A rendőrök feladata a rend fenntartása. Ez nem sikerült nekik, sőt sok esetben átlépték a hatáskörüket és még így se tudtak rendet tartani.

Ezért mégis ki a hibás?


Amit te írsz olyan mintha a késre fognád, hogy elvágta az ujjad. A rendőröknek nem csak az a feladata, hogy akkor álljanak helyt és tartsák/tartassák be a törvényeket ha minden normális keretek között zajlik hanem akkor is amikor gebasz van. Ez nem történt meg ami az ő és a vezetőik kizárólagos hibája.

2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Miért az neked nem békés tüntetés hogy autókat gyújtogatnak kirakatokat törnek be és fosztogatnak, TV székházat gyújtanak fel, meg véletlen arra tévedő békés állampolgárokat vernek félholtra? Tán valami libsi bibsi sorosbérenc vagy?
2017. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Az alavető probléma az,hogy pl Fanciaországban ha hasonló tüntetés zajlik a rendőrök bemondják,hogy irány haza vagy megkezdik az oszlatást.

Nem voltam ott,nem tudom volt-e,de aki kicsit is tovább lát a saját a se..lyukánál az tudja,hogy egy oszlatás hogy néz ki.

Én hiányoltam a kutyákat is akkor. ;)

2017. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Kik állítják úgy be? Ja hogy a Fidesz?

...

2017. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért megnéztem volna bárkit is, abban a békés tüntetők között, ha épp egy Gyurcsányi éltető pólóban( nem mintha lenne ilyen) sétált volna arra. Szerintetek békésen hagyták volna vagy agyonverik a tüntetők?
2017. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!