Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szimpatizánsai...

A Fidesz szimpatizánsai elhiszik az ellenzéki felületen nap mint nap felbukkanó korrupciós botrányokat a kormányról?

Figyelt kérdés

Mi az álláspontjuk ezzel kapcsolatban? Nap mint nap jönnek fel olyan hírek amik egyértelműen igazolják hogy a Fidesz visszaél a helyzetével.


Ezeket az "ügyeket" a Fidesz szimptaizánsok figyelmen kívül hagyják? Vagy úgy gondolják hogy a többi párt még olyan sincs mint a Fidesz (ezért a kisebbik rosszra szavaznak? Akkor meg nem értem hogy minek kell szavazni, ha nincs "választék").



Rengeteg korrupciós ügyet a Fidesz még válaszra sem méltatott. Amikor a parlamentben kérdezik őket erről, akkor nem azt mondják hogy "Mi nem lopunk, nem is fogunk..." hanem azt hogy Simcsika, bukott MSZP, Soros György és még sok más halandzsát.



2017. nov. 12. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

"Meg is érdemled.

Mind megérdemlitek."


Mégis mit? menj provokálj máshol

2017. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Orbánt.

És azt, hogy hamarosan véget ér az országotok.

2017. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy ilyenek vannak a magyarul beszélő, de nem magyar emberek
2017. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek semmit ! Gyurcsányék éjjel nappal hazudtak éveken át. Most miért lenne más ? :XD
2017. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3, Ez a válasz unintelligenciára vall. Mondtam én egy szóval is, hogy Magyarország jobban teljesít, vagy hogy a Fideszre szavazok? xd Azt mondtam, hogy Gyurcsányék is korruptak voltak. Ami igaz
2017. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Shai-Hulud ***** válasza:

Look what they done to country

Look what they done to my country

It was the only thing that I could do half right

And it's turning out all wrong ma

Look what they done to my home


Look what they done to my brain ma

Look at what they done to my brain

Well they picked it like a chicken bone

And I think I'm half insane ma

Look what they done to my home


Ils ont change ma patrie, ma

Ils ont change ma patrie, ma

C'est la seule chose que je peux faire

Et ce n'est pas bon, ma.

Ils ont change ma patrie.

2017. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem sok Fidesz "szimpatizáns" írt. Szokás szerint (ugye a GYk-n vagyunk) ellenzékiek írtak Fideszesek nevében, ahol agy mosottnak nevezik őket, de sokszor nem ez az igazság. Mint minden ilyen kérdésnél. Én nem vagyok hithű Fideszes, annyira nem is tetszik amit csinálnak, de jobban élünk (és fogunk élni) miattuk ezért szavazok majd rájuk 2018 ban. Az álláspontom: elhiszem a korrupciós botrányokat róluk. Viszont mivel jobb nekünk miattuk, ezért ezek miatt nem szavazok ellenük, mert a korrupcióik miatt nekünk nem lesz rosszabb hosszútávon sem (valószínűleg elmegyünk majd nyugatra). Bár szerintem is felháborító sokszor amiket csinálnak.
2017. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

korrupció lebutítva=ellopják a pénzedet, amiért megdolgoztál, ahelyett, hogy abból jobb életkörülményeket teremtenének

Szerinted ez így rendben van?

2017. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!