Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnam ervenyesiteni a...

Hogy tudnam ervenyesiteni a politikaban valo erdekelodesem?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, lany

egyetlen dolog erdekel es az a politika

hogyan tudnek ervenyesulni?

hogy kezdjem? mi legyen a kovetkezo lepes azutan hogy csatlakoztam az adott parthoz?


2017. nov. 14. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
keress magadnak egy befolyásos férjet fideszes kapcsolatokkal, onnantól fogva megy magától
2017. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hogy kezdjem? mi legyen a kovetkezo lepes azutan hogy csatlakoztam az adott parthoz?"

Vetesd ki a gerincedet! Úgysem lesz rá szükség és csak hátráltatni fog az "érvényesülésben".

2017. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezz tőkét (külföldi munka/vagy ingatlanod eladásával) abból indíts be egy vállalkozást (építészet,festő stb. ebből hiány van rengeteget lehet keresni) kb 30 évesen lesz elég vagyonod ha úgy csatlakozol egy párthoz bizonyára magas pozícióba juthatsz vagy ha eleég nagy a vagyonod indíthatsz saját pártot
2017. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!