Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FONTOS! Kell ez így nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Kell ez így nekem? (hosszú)

Figyelt kérdés
19/f vagyok. Azért felnőtt kategória mert szeretnék a jövőbe nézni. Szóval.. 2 kapcsolatom volt, 8 hónapig bírták. Eddig olyan lányt kerestem, aki nem iszik és nem cigizik és nem jár bulikba SOHA. Effektíve én magam még moziba sem járok. Mindig úgy mutatkoztam be, hogy nem iszok alkoholt és nem cigarettázom. (aztán a kapcsolatok idején nem is, nem is hiányzott) NA DE! Haverokkal sokszor előfordul egy-egy cigizős délután (nagyon ritkán ivászat is), amiről itthon sem tudnak, mert kinyírnának érte, még így 19 évesen is. De nem találok ilyen lányt, akit elmondtam. Elfogytak, ha pedig van is, akkor is kétséges, hogy tetszem e neki, az önbizalmam meg.. hehe. Érettségim van, épp felsőoktatásban szakmát tanulok (szoftverfejlesztő), de szeretnék jogosítványt szerezni, illetve majd munkát (mivel egy másik kérdésemből leszűrve ez kell a nőknek) És logikus is, mert egy párkapcsolati alap nem lehet a 2 szép szemem, márpedig másoknak az én koromban, vagy 5 évvel később már babájuk van. (Bár én élni szeretnék még rengeteget, babát csak 30 után.) A lényeg, hogy megéri ezt az ideált kergetni? Mit változtassak az életemen?

2017. okt. 31. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De miert ne járjon a lány el? Miert ne igyon (meg keveset se)? Es egyébként is mi az, hogy ne járjon el, ne igyon, ne cigizzen veled meg ez előfordul es úgymond ‘megteheted’, de o ne? Ezt nem ertem
2017. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szóval te dohányozgatsz és eljárkálsz haverokkal, de az ideális lány a cigaretta szagát se bírja, és otthon ül? Nem igazán értem az egészet amúgy.
2017. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Te pedig a kérdést nem érted. Bár igazad van a kérdőre vonásban! Ez egy ideál, hogy ne cigizzen, stb.. De van még ilyen lány?
2017. okt. 31. 17:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen lány, de olyan nem sok aki elviseli, hogy a barátja meg alkalmanként se engedi el, o maga viszont elmegy.
2017. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
NEM. oda van írva hogy ÉN MAGAM NEM MEGYEK MÉG MOZIBA SEM. olvassatok már értelmesen
2017. okt. 31. 17:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Elolvastam értelmesen es az van oda írva, hogy haverokkal előfordul cigizos-iszogatos program.
2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De ha ezt most nem veszem figyelembe, akkor csak azt tudom mondani, hogy nem hiszem hogy van olyan lány akinek 0-24 suli-otthonulesbol áll az élete es egy kapcsolatban meg moziba se akar elmenni. Közös programok kellenek egy kapcsolatba.
2017. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen. rengeteget vagyok egyedül, akkor bejönnek hozzám, de nem megyek el. Itthon nem tudják, 19 évesen el sem mehetnék este sehova.. Ezért kérdezem. Nem beolvasást kértem, hogy mekkora szemét vagyok, hanem kérdést, hogy mit változtassak
2017. okt. 31. 17:17
 9/20 anonim ***** válasza:
nem is hosszú, viszont nagyon szánni való kérdés
2017. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na ezaz basszus. mással sem törődtök, csak szánalmasnak neveztek. Segítséget kértem nem ezt
2017. okt. 31. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!